10 dalykų, kurie anksčiau buvo laikomi nepadoriais

2011-09-27
|

1. 19 amžiuje salonuose buvo nepadoru kviesti moterį šokti daugiau nei 3 kartus. Po antrojo šokio, vyras turėjo paskelbti apie sažadėtuves.

2. JAV moterys niekada nesitaiso makiažo viešai. Iki šiol netinkamu elgesiu laikoma prie žmonių žiūrėti į save į veidrodį.

3. Pirštinės kažkada buvo išimtinai namų aksesuaru. Nepaisant to, kad pirštinių buvo labai daug įvairių (sporto, medžioklės ir pan.), pirštines mūvėjo tik namie, nes išeiti su pirštinėm į viešumą buvo nepadoru.

4. 20-ais praėjusio amžiaus metais Rusijos mokyklose buvo nepadoru rašyti be klaidų, nes tai nebuvo „proletariška“. Už raštingumą galėdavo net įskųsti.

5. Jungtinėje Karalystėje yra negražu viešai... megzti. Nors galima pasakoti istorijas, susijusias su mezgimu. Beje, neseniai Didžiojoje Britanijoje mezgimas tapo labai populiarus tarp vyrų.

6. Bulgarija visai neseniai buvo laikoma nepadoru vyrui išgerti mažiau nei pusantro litro vyno per dieną.

7. Per japonų arbatos ceremoniją yra laikoma netinkamu elgesiu sėdėti sukryžiavus kojas. Ištempti kojas link kaimyno - yra aukščiausio lygio nepagarba. Todėl dalyviai per ceremoniją sėdi ant savo kulnų.

8. Rusijoje buvo negarbė įsigyti vasarnamį (liaudyje taip vadinamą „sodą“) su sklypų mažiau kaip 10-12 hektarų.

9. Rusijoje etiketas draudė nužiūrinėti į kambarį įėjusį žmogų, nes tai galėjo jį sutrikdyti, ypač jei jis yra drovus.

10. Tailande yra neleistina liesti pašnekovo galvą arba tapšnoti per petį. Tai meilės ir švelnumo gestas, o tokius Viešiai Tailande demonstruoti negalima.

7
61
Savaitės LOL'as
Tikro vyriškumo įrodymas
Aplankom draugus
Mėnesio populiariausi
LOL.lt Facebook'e
lol.lt © 2022

Informacija: [email protected]

Privatumo politika

All Media Digital
AMD logotipas
Ši svetainė talpinama