10 faktų apie Edwardą Nortoną

2011-10-12
|

1. Edwardas Nortonas Jamesas gimė 1969 metais rugpjūčio 18 dieną Kolumbijoje, Merilendo valstijoje, advokato ir mokytojos šeimoje.

2. Būdamas penkerių metų, mažylis Eddie pasakė, kad bus aktorius. Beje, jo aukle buvo Betsy True – būsima Brodvėjaus žvaigždė.

3. Nepaisant to, jis įstojo į Jeilio universitetą studijuoti astronomiją. O baigė jį su istoriko diplomu.

4. Iškart po universiteto Edvardas pateko į Japoniją, kur dirbo fonde neturtingiesiems. Nuo tada jis laisvai kalba japoniškai.

5. Grįžęs į Jungtines Valstijas Nortonas dirbo padavėju, derinant šį darbą su vaidyba teatre ir vaikščiojimu į atrankas.

6. Kine jis debiutavo galingai: pirmasis filmas "Primal Fear" (1996), pelnė jam "Oskarą". Ir tais pačiais metais anksčiau niekam nežinomas aktorius nusifilmavo Woody Alleno miuzikle "Visi sako, aš tave myliu". Edwardas iš principo filmuojasi tik protingame kine.

7. Siekdamas geriau sužaisti neurotišką ir išsekusį personažą iš "Kovos klubo" (1999), ir taip lieknas aktorius kankino save dietomis.

8. Jis niekada nebuvo vedęs. Du iš jo pagrindinių romanų - su rokere Courtney Love ir aktore Salma Hayek nieko nedavė. Užtai jo name gyvena raina katė vardu Megė.

9. Nortonas labai pagarbiai elgiasi su moterimis. Net savo buvusias drauges jis labai palaiko. Selmai Hayek, pavyzdžiui, jis nemokamai perrašė Oskarą pelniusio filmo „Frida“(2002) scenarijų ir suvaidino jame.

10. Nortonas negali pakęsti tabako kvapo ir išsireikalavo, kad jo porininkas filme "Rounders" (1998), nepaisant scenarijaus, nerūkytų. 

 

4
20
Savaitės LOL'as
Plaštakės iš skirtingų pasaulio valstybių [GALERIJA]
Aplankom draugus
Mėnesio populiariausi
LOL.lt Facebook'e
lol.lt © 2021

Informacija: [email protected]

Privatumo politika

All Media Digital
AMD logotipas
Ši svetainė talpinama