10 neįtikėtinų istorijų apie žaidimus

2011-07-28
|
1. Žmogus, padavęs į teismą žaidimo kūrėjus už priklausomybę 
 
 
Vienas havajietis padavė į tesmą žaidimo Lineage II kūrėjus už tai, kad jų žaidimas sukelia tokią priklausomybę, kad jis negali nei nusipraust, nei apsirengt, nei bendrauti su kitais. Smallwood'as kaltina Pietų Korėjos video žaidimų kompaniją NCSoft Corp. apgaulinga prekybos veikla ir tuo, kad jų žaidimas sukelia gilius emocinius išgyvenimus ir depresiją. Kaltintojas teigia, kad per žaidimą jis turėjo praleisti tris savaites ligoninėje, o dabar tris dienas per savaitę jam reikalinga terapija. Labiausiai Smallwood'ą įžeidė tai, kad jis praleido žaisdamas 20 000 valandų nuo 2004 iki 2009 metų ir per tą laiką iš kompanijos nesulaikė nei vieno įspėjimo apie tai, kad žaidimas gali sukelti priklausomybę. 
 
 
2. Maži vaikai aptikti gatvėje, kol jų tėvas žaidė kompiuterio žaidimus
 
 
Indianapolio policija areštavo 31 metų dviejų vaikų tėvą po to kai gatvėje rado jo vaikus, vieną nuogą o kitą dėvintį tik sauskelnes, besiblaškančius gatvėje, kol jis žaidė žaidimus namuose. Timothy Hausaman'o aikai buvo rasti prie jų namų netoli nuo judrios gatvės šeštadienio vakarą. Kaimynas stebėjo vaikus 20 minučių prieš iškviesdamas policiją. Atvykę pareigūnai rado atidarytas duris, bet iš buto niekas neatsakė, todėl jie įėjo į vidų ir rado mažylių tėvą žaidžiantį žaidimą Atlantis. Žmogus teisinosi palikęs vaikus pažaisti kitame kambaryje ir net nepastebėjo, kad jie kažkur išėjo.
 
 
3. Motina, iškvietusi policiją, norėdama atitraukti sūnų nuo žaidimo Grand Theft Auto 
 
 
Pusę trijų nakties Bostono policininkai gavo iškvietimą iš moters, kuri sakė, kad niekaip negali priversti savo 14-metį sūnų eiti miegoti. Skambutis į policiją suveikė, nes pareigūnams pavyko priversti berniuką nueiti miegoti. Policininkas Joe Zanoli sako, kad toks entuziastingas žaidimas buvo kiek neįprastas, bet ne toks jau ir retas mūsų dienomis.
 
 
4. Geimeris, kuris įtūžo, kai jo draugė atsistojo prieš televizorių
 
 
Geimeris sumušė savo draugę už tai, kad ji apsistojo priešais televizorių ir dėl to mirė jo personažas. 21 metus turintis Isacas Benjaminas Pettingeris buvo suimtas už smurtavimą namuose ir rimtų sužalojimų sukėlimą. Jo draugė sakė, kad viskas prasidėjo nuo to, kad ji uždengė jam vaizdą ir dėl to Petingeris įniršo ir sudavė jai kelis smūgius į galvą, o kai mergina mėgino iškviesti pagalbą, atjungė telefoną. 
 
 
5. Žmogus, apkeliavęs šali, bežaisdamas žaidimus
 
 
Jordanas Wayne'as Longas apkeliavo šalį nuo Arkanzaso iki Oregono, žaisdamas  Lord of The Rings Online. Apie kelionę Longas planavo informuoti besidominčius Twitteryje ir susikūrė blogą apie LOTRO žaidimą ant ratų. Eksperimentas turėjo įvykti tarp Liepos 1 ir 7 dienų, ir pasibaigti Portlande.  
 
 
6. Žmogus, žaidės "Frogger" realiame gyvenime, partrenktas visureigio
 
 
Žaidime "Frogger", žaidėjas turi pervesti varles per labai judrią gatvę ir upę su plaukiančiais objektais. Žmogus, mėginęs atlikti kažką panašaus realiame gyvenime buvo partrenktas automobilio ir nuvežtas į ligoninę. Vairuotojui kaltinimai greičiausiai pateikti nebus.
 
 
7. Paauglys, kuriam ginčo dėl žaidimo metu buvo į galvą įsmeigtas pelis ir jo nenužudė
 
 
2010 metų kovą žaidėjų grupė įsmeigė virtuvinį peilį į galvą 16-mečiui Xiao Wei, kuris žaidime „Counter-Strike“ naudojosi slaptais kodai. Jaunuolis labai nustebino medikus, atkulniavęs į ligoninės priimamąjį su peiliu, įsmeigtu virš kairio smilkinio. Tačiau chirurgai, dvi valandas operacinėje taisę vaikinuką, sako, kad jis turi visus šansus pilnai pasveikti.
 
 
8. Trys geimeriai, be persojo žaidę 50 valandų, nustatė naują pasaulio rekordą
 
 
Davidas Dino, Seanas Crowley ir Laurenas Guiliano kartu nustatė 5 pasaulio rekordus už ilgausia žaidimą be pertaukų. Renginys buvo organizuotas reklamuojant naują Gineso rekordų knygą "Guinness World Records 2011 Gamer's Edition" ir naują Sony PlayStation žaidimą "Little Big Planet 2".
 
 
9. Žmogus, įsilaužęs į žaidimą tam, kad pasiripštų savo merginai.
 
 
Planuojant pasipiršti savo draugei, pravartu žinoti jos pomėgius. Bernie Pengas tai padarė žaidimo "Bejewelled" pagalba. Programuotojas Pengas užtruko mėnesį tobulindamas žaidimą, todėl kai jo draugė pasiekė tam tikrą lygį, pasiūlymas tekėti atsirado jos ekrane. Žaidimo kūrėjai buvo tokie sužavėti kad pasiūlė apmokėti dalį vestuvių išlaidų.
 
 
10. Žaidėjas, sulaukęs 900 svarų saskaitos už FarmVille žaidimą
 
 
Tiek pinigų išleido 12 metų berniukas, pamišęs dėl žaidimo FarmVille, kuriame tikri pinigai naudojami tam, kad žaidėjai galėtų greičiau tobulinti savo fermas. Reikiamą sumą jaunasis žaidėjas gavo iš mamos kreditinės kortelės. Mamos pageidavimu, Facebook'as užblokavo berniuko akauntą, bet pinigų moteriai niekas jau negrąžins. 
3
66
Savaitės LOL'as
Kaip visiškai sugniuždyti vyrą lovoje?
Aplankom draugus
Mėnesio populiariausi
LOL.lt Facebook'e
Panašūs lol`ai
Daugiau panašių lol`ų
lol.lt © 2021

Informacija: [email protected]

Privatumo politika

All Media Digital
AMD logotipas
Ši svetainė talpinama