114-os metų suvaidino kine, o 117-os metė rūkyti

2012-06-07
|
Žana Kalmon (1875 — 1997) yra ilgiausiai kada nors gyvenęs žmogus - 122 metus ir 164 dienas. Žana - prancūzė, gimusi Orlyje. Eifelio bokštas buvo pastatytas, kai jai buvo 14 metų. 
 
 
Madam Kalmon visada buvo aktyvi moteris. 85-erių metų ji susidomėjo fechtavimu, o kai jai buvo 100 metų, ji dar važinėjo su dviračiu. Žana buvo ištekėjusi už savo pusbrolio, su kuriuo pragyveno 46 metus. Ji palaidojo ir savo dukterį Ivoną, ir anūką Frederiką.
 
 
90-ies metų ji pasirašė rentos sutartį su advokatu Raffrie: jis turėjo paveldėti jos namą, bet kiekvieną mėnesį privalėjo mokėti rentos mokestį iki senolės mirties. Per dešimt metų jis turėjo išmokėti visą sumą už namą, tačiau likimas lėmė, kad Raffrie mokėjo pinigus 30 metų ir vis tiek mirė ankščiau.
 
 
Žana savo akimis matė gyvą Van Gogą ir dalyvavo Hugo laidotuvėse. Kalmon tapo seniausia pasaulyje aktore, nusifilmavusi dokumentiniame filme "Vinsentas ir aš". Rūkyti Žana metė, kai jai buvo 117 metų. Ne todėl, kad ji blogai jautėsi, tiesiog jai, beveik visiškai praradusiai regėjimą, buvo nemalonu kaskart kitų prašyti pridegti jai cigaretę. 
 
0
62
Savaitės LOL'as
Kabinimo meistro atsitraukimas
Aplankom draugus
Mėnesio populiariausi
LOL.lt Facebook'e
lol.lt © 2024

Informacija: [email protected]

Privatumo politika

All Media Digital
AMD logotipas
Ši svetainė talpinama