5 dalykai, kuriuos gali daryti tik vyrai

2011-03-28
|

Velniop lygias galimybes, feministinį frontą ir Mariją Aušrinę Pavilionienę LOL.lt pateikia penkis dalykus, kuriuos gali daryti tik vyrai, o ne moterys.

1. Sisioti atsistojus
Klasikinė tiesa, kurios privalumu negali atsidžiaugti joks vyriškos priedermės atstovas. Labiausiai šio dalyko privalumas pasijaučia vietose, kur sisioti draudžiama (vyrams draudimus apeiti lengviau) ir dideliuose renginiuose, kur tradiciškai eilės prie vyrų tualetų gerokai trumpesnės.

Sisioti atsistojus

2. Geltonai užrašyti savo vardą ant sniego
Iš pirmojo pliuso išplaukiantis privalumas apie kurį moterys gali tik pasvajoti.

Vardas ant sniego

3. Užsiimti sportu, kuris įdomus žiūrovams
Būkime atviri ir nuoširdūs ką rinktumėtės: Eurolygos ar moterų Eurolygos finalą? LKL ar LMKL? Pasaulio vyru futbolo čempionatą ar pasaulio moterų futbolo čempionatą? Mes neteigiama, kad moterys yra prastos sportininkės, mes tiesiog sakome, kad komandinės sporto šakos, kur žaidžia moterys yra niekam neįdomios.

Sporas įdomus žiūrovams

4. Vaikščioti iki pusės nuogam
Taip tai gali daryti ir moterys, pavyzdžiui, paplūdimyje, tačiau ar kada teko matyti mergiškas žaidžiančias tinklinį kieme iki pusės apsinuoginus? Ar važinėjant riedučiais? Ar pjaunant žolę? O taip tai dalykas, kuo galime girtis mes – vyrai.

Iki pusės nuogas

5. Vyrai sensta gražiau
Dažnas posakis - vyrai ne sensta, o tobulėja. Vyrai bręsta tarsi vynas ar konjakas, o moterys raukšlėjasi kaip džiovintos slyvos. Apskritai vyriškų hormonų dėka, mes turime storesnę odą, kas reiškia, jog turime mažiau raukšlių ir vyrų oda sensta lėčiau. 

Šonas Konery

 

46
124
Savaitės LOL'as
Kabinimo meistro atsitraukimas
Aplankom draugus
Mėnesio populiariausi
LOL.lt Facebook'e
lol.lt © 2023

Informacija: [email protected]

Privatumo politika

All Media Digital
AMD logotipas
Ši svetainė talpinama