5 geriausi darbai pasaulyje

2011-05-16
|

Na taip labai nesiskundžiame ir mes darbu LOL.lt redakcijoje, tačiau rašydami šį straipsnį verkėme kruvinom ašarom.

1. Rojaus salų prižiūrėtojas.Ben Southall, dalyvavo konkurse, kur sutriuškino daugiau kaip 35 tūkstančius kandidatų ir gavo šią šiltą vietelę. Pagal darbo sutartį 6 mėnesiams Benas gauna $111,000 bei nekuklią vilą su trimis miegamaisiais ir baseinu.

2. Prabangių lovų bandytoja.Studentė Roisin iš Birmingemo įgyvendino turbūt kiekvieno studento svajonę - tingėti ir gauti pinigus. Nuo šiol neteks kankintis keliantis iš lovos anksti, ar svarstant kaip pasidaryti nedidelį miego pertraukėlę.
Roisin kasnakt miega naujoje, minkštoje (dažniausiai) dizainerių kurtoje lovoje ir už šį malonumą (!) per mėnesį gauna £1,000. Neblogai?!

3. Profesionalus prostitučių bandytojas.Jaime Rascone dirba darbą, apie kurį pafantazavo bent jau didžioji dalis vyrų. Jis - kontrolės direktorius bordelyje. Ne ne, ne visai tai, apie ką pagalvojai! Jis tiesiog atlieka atranką ir priima naujas merginas pagal tam tikrus kriterijus: interviu, psichologinis testas, fotosesija...
Įdomu, ar "tik" ir reiškia "tik"?!

4. Prezervatyvų bandytojas.Nors darbo vieta neapmokama, tačiau (nenuostabu) labai populiari. Australai, turintys 18 metų gali pretenduoti į šią poziciją. Patekęs tarp 200 atrinktų laimingųjų gauna „Durex“ gaminių už 60 $ ir turi „palikti atsiliepimą“ apie įmonę. Gražiai pasirodę pretenduoja gauti „bonusą“ – 1000 $ premiją.
Verta pasistengti..?

5. Dviračių fotografas „Google maps“.Google pasamdė du vyrukus, kad šie dviračiais apvažiuotų Prancūziją, o važiuojant nufotografuotų puikiausias dviračiu pasiekiamas vietas. Už šį malonumą jiems mokami pinigai. Ir nemenki, beje...
 

12
133
Savaitės LOL'as
Tikro vyriškumo įrodymas
Aplankom draugus
Mėnesio populiariausi
LOL.lt Facebook'e
lol.lt © 2022

Informacija: [email protected]

Privatumo politika

All Media Digital
AMD logotipas
Ši svetainė talpinama