5 ženklai rodantys, kad tavo merginai trūksta varžtelių

2011-04-05
|

Merga be varžtelių

Kaip dažnai girdime per žinias, jog mergina nužudė savo vaikiną, jog šis jai buvo neištikimas? Na taip, gal ir nelabai dažnai, bet tokių atvejų tikrai pasitaiko. O kaip žinia draugystės pradžioje sunku nustatyti ar tavo mergina yra normali ir ar gali ramiai miegoti naktimis, ar visgi namuose reikėtų paslėpti visus aštrius daiktus.  LOL.lt komanda tau pateikia 5 esminius ženklus, kurie padės tau nustatyti ar tavo naujajai merginai netrūksta varžtelių galvoje.

Moteris su daug kačių1. Ji turi daugiau nei tris kates.

Manai, jog argumentas, kad ji tiesiog myli gyvūnus yra įtikinamas? Negi tu išties nori būti su pamišusia moteriške, kuri turi pilnus namus kačių? Tau nekyla klausimas kodėl visos tetos, kurios turi krūvą kačių baigai savo gyvenimą vienos? Ei ei... visi jų buvę vaikinai arba užkasti kieme arba suvalgyti tų pačių kačių, taigi saugokis!

2. Ji nori viską žinoti
Jei tavo mergina stengiasi viską žinoti apie tave ir prašo tavęs ne tik paskolinti kuriam laikui savo mobilųjį tefloną, bet ir padiktuoti savąjį facebook.com ar elektroninio pašto slaptažodį (nes savo ji pamiršo, tai galbūt tiks tavasis...), žinok, kad tau laikas sprukti nuo tos mergos. Suprask tai, kad greičiausiai ji degins tavo atvaizdą prie Seimo jei sužinos, kad melavai apie tai, ką valgei pusryčiams.

Moteris kalėjime3. Ji nuolat klausia ar tu galėtum ją palikti dėl kitos?
Suprask, kad šitą klausimą užduodanti mergina savo galvoja tyliai skaičiuoja kiek laiko kalėjimo ji gautu už tavo ir tos dėl, kurios ją paliktum nužudymą.

4. Ji nesveikai pavydi
Jei ji kimba į plaukus kiekvienai maximos kasininkei, nes ji tavęs paklausė „Ar turite ačiū kortelę?“ ar neišleidžia tavęs į giminės balių, nes tavo pusseserės yra per gražios, mauk, brolau, nuo tos mergos, kiek kojos neša.

5. Ji nuolat cituoja Bibliją

Jei į klausimą „Kaip praėjo diena?“ ji atsako citata iš Evangelijos apie Joną – ruoškis visą savo gyvenimą pragyventi klausant krikščioniško roko, keliaujant piligrimų takais ir aukojant visus pinigus bažnyčiai. 
 

31
39
Savaitės LOL'as
Kabinimo meistro atsitraukimas
Aplankom draugus
Mėnesio populiariausi
LOL.lt Facebook'e
lol.lt © 2023

Informacija: [email protected]

Privatumo politika

All Media Digital
AMD logotipas
Ši svetainė talpinama