Apie moteris, gimtadienį ir zodiako ženklus

2020-07-27
|
Patalpino: 
Pr0tinGas |

Nemylėkite moterų - gydytojų - jos sako "kitas".
Nemylėkite moterų - pardavėjų - jos sako "stok į eilę".
Mylėkit moteris - pedagoges, nes jos sako "Na tai pakartokime dar kartą".

***

- Mama, mama, mūsų auklę triratukas pervažiavo!
- Ką tu, Petriuk, koks dar triratukas?
- Tas, kuris asfaltą lygina!

***

- Fui, kas čia?
- Dramblio šūdas.
- Tu gal visai kvailas?!
- Na, juk tu pats prašei parvežti iš Indijos ką nors egzotiško...

***

Atsimink! Kai tau sueis 70-iašimt, tau arbatos į lovą aneš žmona, o ne draugai..Nestatyk draugystės aukščiau šeimos vertybių!

***

Vienam kaime moteriškė nusamdė seną vietinį meistrą pečiui sumuryti. Prisinešė jis plytų, molio prisimaišė, dirbti pradėjo ir kaip senas žmogelis vis kalbasi su šeimininke. Tai ši ir pradėjo bėdavotis:
- Supranti, va skiriuosi su vyru.
- O tai ką? Muša ar geria?
- Tai, kad ne, užtat knarkia kaip kiaulė, viską išbandėm, ir į miestą pas gydytojus, ir pas specialistus, niekas nepadeda...
- Hmmm... o kokioje pozoje jis miega?
- Aukštielninkas, ant nugaros.
- Hmmm... tai tu, kai jis jis pradės knarkti, jam nakty kojas praskėsk.
Kitą dieną ateina meistras dirbti, žiūri, stalas nukrautas, šeimininkė patenkinta sako, kad padėjo, neknarkė visą naktį, kaip čia jus taip?
- Na matai, kaip senas meistras aš tai taip samprotauju, kojas išskėtei - kiaušai nukrito, kiaušai nukrito - skylę šiknoje uždengė, skylę šiknoje uždengė - vadinasi trauka dingo, o jeigu traukos nėra tai ir knarkt neturėtų.

***

Kaip gražiai pasakyti, kad neateisi į gimtadienį?
"Neturiu pinigų."

***

Kaip zodiako ženklai eina nachuj, kai juos pasiunčia:
- Avinas. Avinas eina nachuj kaip tikras Avinas - tylėdamas, piktas, tvirtu žingsniu, užtikrintai ištiestais pečiais
- Jautis. Jautis su siaubu paklaus - "kaip, tai nachuj?". Ir bėgs visiems skųstis, kad jį pasiuntė. Taip taip, nacuj. Įsivaizduojate, a? Kaip dabar jaustis? Bet galų gale vis tiek nueis, išdidžiai kinkuodamas galvą ir piktai burbėd...amas sau po nosimi.
- Dvyniai. Dvyniai nachuj neina. Nu tiesiog neina ir viskas. Jie lieka ir priekaištingu žvilgsniu žiūri į pasiuntusįjį. Galų gale tas kuris pasiuntė, nachuj eina pats.
- Vėžys. Vėžys susinervins ir pasistengs išsiaiškinti, ar tikrai jį pasiuntė būtent nachuj? O jūs įsitikinęs? O gal vis dėlto? Na taip taip taip, suprantu. O gal nereikia? Ir kaip Jautis - galų gale nueina, bet išdidžiai.
- Liūtas. Liūtas eina nachuj. Juk jį pasiuntė? Pasiuntė. Reiškia, reikia atsakingai vykdyti tai, kas pavesta. Kai nueis - būtinai atsiųs ataskaitą apie užduoties įvykdymą.
- Mergelė. Mergelė verks. Tada ji dar paverks. O paskui tiesiog paverks. Tada neužtikrintai pajudės nurodyta kryptimi, pakeliui sustodama paverkti. Nueis negreit, bet tikrai nueis.
-Svarstyklės. Svarstyklės pasiųs nachuj tą, kas jas pasiuntė ir įsistebeilys į jį su susidomėjimu. Jeigu pasiuntusysis pats nenueis, svarstyklės pasistengs jį įkalbėti eiti kartu - juk dviese linksmiau.
- Skorpionas. Skorpionas net nepastebės, kad jį kažkas tai pasiuntė kažkur nachuj. Pas jį visai kiti gyvenimiški interesai ir jūsų mažytės razborkės jo visiškai nedomina.
- Šaulys. Šaulys nachuj eis ilgai ir nuobodžiai, pakeliui vis sustodamas apsižvalgyti ir visko apmastyti. Bet net kai nueis, vis ateis paklausti - gal jau galima grįžti ? Ne? Nu gerai gerai, ką jau paklausti negalima?
- Ožiaragis. Ožiaragiai nachuj eina greitai ir užtikrintai, nesižvalgydami ir negaišdami laiko. Bet paskui - oj, oj, būtinai atkeršys, net neabejokite. Tokie jau tie ožiaragiai.
- Vandenis. Vandenis eina nachuj besidžiaugdamas gyvenimu, pakeliui dainuodamas dainelę ir nesidairydamas. Nachuj tai nachuj, ką jau ten…
- Žuvys. Žuvys paprasčiausiai išeina. Patraukia pečiais, jei juos turi, ir išeina. Pagalvokit - nachuj pasiuntė. Buvo ir blogiau. Juk ne sušaudyti... 

3
14
Savaitės LOL'as
Tikro vyriškumo įrodymas
Aplankom draugus
Mėnesio populiariausi
LOL.lt Facebook'e
lol.lt © 2022

Informacija: [email protected]

Privatumo politika

All Media Digital
AMD logotipas
Ši svetainė talpinama