Didžioji politika ir pandos

2012-05-16
|
Liaudies išmintis byloja: panda dovanų - politinės karjeros pabaiga. Vienas keisčiausių sutapimų istorijoje: 1970ais net keturi politikai turėjo atsistatydinti netrukus po to, kai dovanų gavo pandas. Pavyzdžiui, Ričardui Niksonui 1972 metais kinai padovanojo meškiukus Lingą ir Singą, o po kurio laiko Niksonas atsistatydino dėl Votergeito skandalo. 
 
 
Sekantis buvo Edvardas Hitas, britų ministras pirmininkas. Gavęs dvi pandas jis netikėtai nusprendė užbaigti politinę karjerą, atsisakęs pretenduoti į postą antrai kadencijai, o vėliau paliko ir Konservatorių partiją.
 
 
Pandos Lan ir Kan sugriovė Japonijos ministro pirmininko Kakueya Tanaka karjerą: staiga paaiškėjo, kad valdininkas prisirinko kyšių už 1,8 mln. dolerių iš amerikietiškų korporacijų.
 
 
Paskutinis nukentėjęs nuo šių mistinių pandų galių buvo princas Bernhard Leopold Friedrich Eberhard Julius Kurt Karl Gottfried Peter Prinz zur Lippe-Biesterfeld arba tiesiog Nyderlandų princas Bernhardas. Jis vadovavo daugybei fondų, vienas iš kurių 1976 metais nufilmavo juostą apie pandas, o tais pačiais metais buvo paviešinta informacija apie nešvarius Bernhardo reikalus ir kyšininkavimą. 
 
2
15
Savaitės LOL'as
Tėvo pamoka
Aplankom draugus
Mėnesio populiariausi
LOL.lt Facebook'e
lol.lt © 2023

Informacija: [email protected]

Privatumo politika

All Media Digital
AMD logotipas
Ši svetainė talpinama