Dienos LOL'as: Jaunojo tėčio dienoraštis

2013-04-26
|

Iš jaunojo tėčio dienoraščio:

Birželio 1 - Valio!!! Man gimė sūnus! Žmona sako, kad tikra mano kopija. Reikia eiti atšvęsti su draugais.

Birželio 7 - Šiandien žmona pasakė, kad švęsti jau užtenka. Kažką kalbėjo apie kažkokį tai sūnų ir davė palaikyti kažkokį į skudurus susuktą daiktą. Neatsimenu, kur padėjau...

Birželio 8 - Valio!!! Pasirodo, man gimė sūnus!!!  Reikia atšvęsti su draugais. Bet žmona pasakė, kad pirma reikia nupirkti pampersų.

Birželio 11 - Vėl reikia pampersų. Toks jausmas, kad žmoną sūnų maitina alumi...

Birželio 13 - Atėjo giminės. Pasakė, kad sūnus gryna mano kopija ir, kad tai reikia atšvęsti...

Birželio 18 - Atėjo draugai išgerti alaus. Deja, su jais pasėdėti negalėjau, nes maudžiau sūnų. Draugai išėjo anksti - sakė, kad nori suspėti į vaistinę nusipirkti prezikų.

Birželio 19 - Išėjo giminės. Sakė, kad visi trys mano sūnųs panašūs į mane, bet tas, kur per vidurį - panašiausias.

Birželio 26 - Atėjo žmonos draugės. Paėmė iš manęs vaiką, kad galėtų pasidžiaugti. Jos pasakė, kad sūnus - lyg iš akies traukta motina. Atėmiau iš jų vaiką. Durnės bevaikės.

Liepos 2 -Kol žmona buvo parduotuvėje, sūnus apsisysiojo ir apsiverkė. Keisti pampersų nesiryžau, todėl nusprendžiau sūnų išdžiovinti fenu. Grįžo žmona ir davė man antausį. Liūdna, nes norėjau kaip geriau...

Liepos 7 - Nupirkau sūnui dovaną - radijo bangomis valdomą sraigtasparnį. Kol kas jis juo žaisti dar negali, todėl žaidžiu pats. Reiktų sūnui nupirkti daugiau žaislų.

Liepos 16 - Sūnus naktį blogai miegojo. Nuolat prabudinėjo ir verkė. Visą naktį reikėjo jį sūpuoti ant rankų. Vos sulaukiau ryto... Pagaliau į darbą. Nors kiek pailsėsiu.

Liepos 25 - Kai keičiau pampersus, į galvą šovė nuostabi idėja - reikia paimti šlangelę, vieną jos galą pritaisyti sūnui prie daikčiuko, o kitą  - nuvesti į unitazą. Taip sutaupysim pampersų. Žmona mano idėjos nepalaikė ir išvadino debilu. Tikriausiai pavydi, kad šią idėją ne ji sugalvojo.

Liepos 30 - Šiandien mokinau sūnų sysioti taiklia srovele. Ar tai jam dar nesigauna, ar tai jis norėjo pataikyti į mane. Aš spėjau išsisukti, bet žmona pasakė, kad užuolaidas skalbsiu pats. Nu ir kas. Ji dar apie tapetus nežino.

Rugpjūčio 3 - Man atrodo, sūnus įsisavino taikliojo sysiojimo principus - šiandien jam pavyko apsysioti katino snukį. Mano džiaugsmą šiek tiek temdo tai, kad mano sūnaus sysiojimo aukomis taip pat tapo televizorius ir žmonos žurnalai. Ir man pačiam du kartus teko bėgti. Manau kad... (TOLIAU DIENORAŠTIS NEBEĮSKAITOMAS DĖL DIDELĖS GELTONOS DĖMĖS).
 

5
88
Savaitės LOL'as
Plaštakės iš skirtingų pasaulio valstybių [GALERIJA]
Aplankom draugus
Mėnesio populiariausi
LOL.lt Facebook'e
lol.lt © 2021

Informacija: [email protected]

Privatumo politika

All Media Digital
AMD logotipas
Ši svetainė talpinama