Dovanų horoskopas (12 horoskopų)

2010-12-12
|

Avinas – energingasis

Šio ženklo žmonėms labiausiai tinka dovanoti jų patrauklumą ir seksualumą pabrėžiančius daiktus. Todėl jei Avinas – jūsų mylimas žmogus, padovanokite treniruoklį, sakydami: \"Tavo toks dailus pilvukas, linkiu visada taip šauniai atrodyti\". Avinai nerimastingi, negali ilgai išsėdėti vienoje vietoje, vertina prabangą, eleganciją, gerą kokybę, todėl puikiai tiks ir elegantiški kvepalai, fotoaparatas ar bilietas į sporto varžybas. Ištekėjusi moteris bus patenkinta padovanota buitine technika, o vienišos Avelės apsidžiaugs gavusios papuošalų ar abonementą į sporto klubą. Avinas mėgsta staigmenas, bet jei neapsisprendžiate, ką dovanoti, paklauskite. Tik veikiausiai jums jau išūžtos visos ausys, ko jam būtinai reikia Kalėdoms ar Naujiesiems. Būtent tai ir padovanokite, kitu atveju Avinas tikrai neapsimes, kad viskas gerai, o po kurio laiko nė neprisimins, kur tą dovaną nukišo.

Liūtas – karališkasis

Liūtas žino esąs reikalingas žmonėms, tad kaip savaime suprantamą dalyką priima meilę, pagarbą ir net garbinimą. Dovana jam turi būti tokia, kad joje būtų galima aiškiai jausti dėkingumą už tai, jog jis yra. Patikėkite - justi savo reikalingumą Liūtui svarbiau už viską pasaulyje. Todėl labai svarbu, kokius žodžius sakysite įteikdami dovaną. Šio ženklo vyrai ir moterys mėgsta prabangą bei komfortą ir nekenčia pigių daiktų. Todėl patenkinta jo veido išraiška labai brangiai kainuoja. Jiems patiktų laikrodis arba grandinėlė, gurmaniška vakarienė, kailiniai, geri kvepalai, įdomūs automobilio aksesuarai. Geriau pirkite brangų, žinomos firmos, bet smulkų daikčiuką, nei kokį stambų masinės prekybos gaminį. Liksite nesuprasti, jei dovana bus be širdies šilumos. Labai artimiems žmonėms puikiai tinka brangūs daiktai su užuomina. Moteriai – į vestuvinį panašus žiedas, vyrui – rankogalių sąsagos su jo inicialais. Dovana turėtų būti gražiai įpakuota, geriausia aukso atspalvio maišelyje ar popieriuje - juk dovanojate ne bet kam, o Liūtui karaliui!

Šaulys – intelektualusis keliautojas

Šio ženklo vyrai ir moterys nuolat ieško naujų įspūdžių, nuotykių. Jiems patinka intelektualios ir įdomios dovanos - kelionė, kortų kaladė, enciklopedija, loterijos bilietas, bagažo reikmenys, aitvaras, bilietas į humoro vakarą, lagaminas. Šio ženklo atstovai dievina netikėtumus, todėl pasirūpinkite, kad dovana nustebintų, bet kartu būtų labai naudinga. Jis visada juda, bet nėra iš tų, kurie per gyvenimą brazda kaip tankai tik viena kryptimi. Jį galima nudžiuginti juokinga dovanėle, nes Šaulys nieko prieš kartą kitą pasilinksminti, net iš savęs pasijuokti. Puikiausiai tiks padovanoti kokios nors elektronikos, kuri atliktų kelias funkcijas iš karto ir būtų pravarti kelionėje, namuose ir darbe iškarto: mobilusis telefonas, MP3 grotuvas, nagų priežiūros įrankių komplektas ar pan. Geriausia rinktis neperkrautus nereikalingomis detalėmis variantus - Šauliu svarbu, kad daiktas būtų patikimas ir veiktų negesdamas. Galima dovanoti ir rimtus vyriškus daiktus: žibintuvėlius, žiūronus.

Jautis – žemiškasis

Jautis – žemės stichijos ženklas, todėl ir dovanos turi būti praktiškos. Vargu ar moteris bus sužavėta akį rėžiančiais erotiškais apatiniais. Vyrui Jaučiui galima padovanoti madingą (bet jokiu būdu ne ekstravagantišką) kaklaraištį, firminį diržą ar pirštines. Šio ženklo atstovų „žemiškumas“ išryškėja ir kalbant apie fizinę bei psichologinę jų savijautą. Neveltui sakoma: „drūtas kaip Jautis“. Tai reiškia, jog Jautukai mėgsta stiprų bei sveiką kūną, kurį prižiūri važinėdami dviračiais, užsiimdami aeorobika ar kita jėgos reikalaujančia sporto šaka. Svarbiausia – dovana Jaučiui turi būti \"tikra\", klasikinė. Moteris Jautukė labai apsidžiaugtų gavusi kokybiško šampano ar vyno butelį, piniginę, dviratį ar natūralių kūno priežiūros priemonių rinkinį. Pakuotė turi būti irgi atitinkama: aksominė, šilkinė, ryškiaspalvė. Čia jau galite duoti valią fantazijai.

Mergelė – praktiškoji

Dovana jai turi būti praktiška - tai, kuo ji galės ilgai naudotis. Supraskite Mergelę teisingai: ji mėgsta, kad viskas būtų kam nors skirta. Ją erzina, jei koks nors daiktas namuose nenaudojamas. Tai jai tolygu šiukšlei. Mergelė tiksliai, iki mažiausių detalių, žino, ko jai reikia, ypač jei kalbama apie asmeninius daiktus. Kita vertus, jai kur kas paprasčiau nusipirkti viską pačiai negu aiškinti, kokio šampūno reikia ir kuo blogas kitas. Todėl Mergelė neretai sako, kad dovanų jai nereikia nieko, bet niekada neprieštarauja, jei gauna pinigų. Beje, jos visai neglumina tiesmukiškas klausimas, kokios dovanos norėtų - ji mielai papasakoja, ko trokšta. Sakoma, kad šio ženklo vyrai ir moterys pasižymi pedantišku tvarkingumu, todėl idealiai tiks geras lygintuvas ar dulkių siurblys, o jei visus buitį lengvinančius daiktus Mergelė jau turi, padovanokite jai papildomo komforto suteiksiantį daiktą: stilingą kavos virimo aparatą, dokumentų dėklą, originalią odinę rankinę ar masažo abonementą.

Ožiaragis – ambicingasis

Dovana jam tikrai patiks, jei bus puiki pagal kelis kriterijus iš karto. Ji turi atitikti Ožiaragio pomėgius, būti praktiška, stilinga ir kokybiška. Jei tik yra galimybė, teikdami dovaną Ožiaragiui surenkite nedidelį vaidinimą. Jam bus malonu matyti, kad negailėjote nei jėgų, nei laiko. Tačiau šventės - visai ne Ožiaragio stichija, tad nereikia bandyti jį pralinksminti, jei jums jis atrodo surūgęs. Ir nesijaudinkite, kai dovana bus priimta nerūpestingai. Tai normalu. Didelė klaida būtų pirkti tipiškai berniukiškus ar mergaitiškus niekučius, bet nereikia persistengti su praktiškumu. Bet kokia dovana turi būti žavi. Šie irgi mėgsta netikėtumus, tačiau staigmenos turi būti naudingos. Jei žinote, kad jūsų Ožiaragis domisi fotografija, padovanokite skaitmeninį fotoaparatą. Jis bus laimingas, galėdamas tobulinti savo sugebėjimus ir kurti tikrus meno kūrinius. Pragmatiškiems ir labai atkakliai savojo tikslo siekiantiems Ožiaragiams tiks įvairiausi žodynai ir enciklopedijos.
Juos retai įmanoma nudžiuginti dovana, nes tai praktiški ir žemiški žmonės, todėl jiems dovanoti tinka kokybiškus ir įvairiapusiškai naudingus daiktus – stalo žaidimą, klasikinės muzikos kompaktinių plokštelių rinkinį, piešimo įrankių komplektą, vitaminus, sveikatai naudingus gaminius.

Dvyniai – komunikabilieji

Pinigų dovanoti neverta. Žinoma, iš pradžių Dvyniai apsidžiaugs, bet tuoj viską išleis smulkmenoms ir gailėsis, kad prisipirko nereikalingų daiktų. Protingiems smalsiems Dvyniams svarbu viską žinoti – kas naujo leidyboje, kokia naujausia mada, aktualūs politiniai įvykiai. Visada atsiminkite, kad giliai širdyje jiems labai patinka gandai, paskalos. Neapsigausite jiems padovanodami tai, kas stimuliuoja vaizduotę - gerą knygą ar kitų metų kalendorių, gražų rašiklį, vizitinių kortelių dėklą – tinka viskas, kas padės susipažinti su naujais žmonėmis, sužinoti ką nors nauja. Dvyniams patinka sudėtinės dovanos, todėl neapsiriksite išrinkę kelis daiktus ir supakavę į vieną dovanų maišą. Dovanos, be kita ko, neturi būti brangios, geriausia vadovautis principu: kuo įvairiau, tuo smagiau. Nuostabu, jei galite padovanoti kelionę į egzotišką šalį. Kitu atveju tiks audiogrotuvas, kompaktinių plokštelių rinkinys ar kitokie su muzika susiję daiktai. Prie dovanos galite pridėti dar ir muzikinį atviruką.

Svarstyklės – stilingosios

Joms svarbus pats dovanojimo faktas, nes pačios labai sunkiai išsirenka, ką norėtų gauti. Geriausia įsidėmėti, apie ką Svarstyklės garsiai svajoja. Tik nemėginkite pasitikslinti, ar joms dovanoti būtent tai, ko norėjo vakar. Svarstykles nuo tokių klausimų apima neviltis. Jei nieko neprisimenate, tiks ir tai, ką sugalvosite - Svarstyklės mėgsta staigmenas. Jei galite rinktis spalvų gamą, nepirkite nieko blankaus, balto ar juodo. Tinkamiausi pasteliniai, bet saldūs tonai, dar geriau, kai daiktas malonus paliesti. Svarstyklėms reikia laiko, kad gerai pamąstytų, kur jūsų dovana gražiausiai atrodys. Be to, jos gali mielai šypsodamosi pareikšti, kad estetiniu požiūriu dovana galėjo būti ir geresnė, juk Svarstyklėms svarbiausia teisybė, o be to, toks atsakymas reiškia, kad jos stengiasi išmokyti jus gero skonio. Svarstyklėms svarbus ir jaukumas. Šilti namai, mieli niekučiai ant darbo stalo, patogūs drabužiai. Šio ženklo žmonėms dovanojami daiktai nebūtinai turi būti brangūs, svarbiausia, kad spinduliuotų šiluma, džiaugsmu ir gera nuotaika. Dovanokite Svarstyklėms šviestuvus, užuolaidas, vazas ar šildytuvą. Tiks dailios servetėlės, patalynės komplektas, rankšluosčių rinkinys ir visokios buityje pritaikomos smulkmenos. Nepamirškite, daiktas, kurį dovanosite turi būti labai gražus. Jei žinote kokios spalvos, muzika, kvapai ar aprangos stilius jiems patinka, dėl dovanos neturėtų kilti rūpesčių, juolab, kad Svarstyklėms patinka staigmenos!

Vandenis – smalsusis

Tai pašėlę ir nepriklausomi žmonės, nekenčiantys kasdienybės, pedantiškumo, nuobodulio ir netikrumo jausmo. Vandenį domina mokslo naujovės, visada žengia su progresu koja kojon. Jam geros dovanos - vėjo varpeliai, kavos virimo aparatas, mobilusis telefonas, mokslinės knygos.Vandenio mąstymas savotiškas, paradoksalus, bet gerus ketinimus jis vertina atitinkamai. Apskritai Vandenis neteikia didelės reikšmės dovanai. Todėl drąsiai pirkite jam tai, kas praverstų protingam naujoves mėgstančiam žmogui. Tiks \"kultinės\" knygos, filmai, CD. Kategoriškai nerekomanduojama bandyti padovanoti brangių papuošalų, interjero detalių ar kvailai sentimentalių žaislų. Dovana gali būti maža, bet kartu paslaptinga, mistiška. Antraip galite sulaukti atitinkamos reakcijos ir pasijusite tarsi šaltu vandeniu perlieti. Taip pat Vandeniai apsidžiaugs dovana, pabrėžiančia jo individualumą. Šio ženklo žmonėms parinkti dovaną nesudėtinga, tereikia žinoti jų pomėgius. O jei nežinote, dovanokite tai, kas galėtų tapti tyrinėjimo objektu ar žinių šaltiniu - knyga, naujausios technologijos, kino abonementas, mėgstamo leidinio prenumerata.

Vėžys – šeimyniškasis

Tai sentimentaliausias zodiako ženklas.Vėžys itin jautrus, tad jam visą laiką atrodo, kad aplinkiniai stengiasi jį perauklėti. Teisingai atspėta dovana jiems - itin džiugus ir svarbus įvykis. Vadinasi, mąsto Vėžys, jį tikrai myli ir priima tokį, koks yra. Todėl dovana turi būti nestandartinė ir labai asmeniška. Jį sujaudintų labai švelnios, jaukios ir tik jam vieninteliam skirtos dovanos. Atspėti, ko trokšta Vėžys, nėra sunku, reikia tik trupučio atidumo. Jokiu būdu netiks didaktinio pobūdžio knygos, lavinamieji mokomieji žaidimai. Dovana turi būti tokia, kad ją gavęs Vėžys lengvai galėtų pritaikyti savo intymioje erdvėje. Nepamirškite, kad šie žmonės labai prisirišę prie namų, todėl daugiausiai džiaugsmo suteiks viskas, kas gali papuošti būstą ar suteikti jam daugiau komforto. Tinka ir buities darbus palengvinanti technika. Vėžio ženklo atstovai labai domisi įvairiausiomis namų aplinkos kūrimo teorijomis, todėl jiems patiks interjero albumai, knygos apie fengšui, žvakidės, rankšluosčiai ir pan. Vyrui Vėžiui galite įteikti instrumentų rinkinį ar stalinį laikrodį, o moteriai – dailų šviestuvą, dekoruotą širmą, patalynę ar siuvinėjimui skirtą rinkinį.

Skorpionas – aistringasis

Tai mistinis ženklas. Jo atstovai jaučia ypatingą ryšį su kosmosu. Parinkti Skorpionui dovaną sunku, bet įmanoma, tereikia pasitelkti fantaziją. Akvariumas, magiškas šviestuvas, smilkalai, įvairiausi egzotiški suvenyrai – tikrai patiks. Jei galite, padovanokite kelionę į Rytų šalį – dėkingumui nebus ribų. Nepamirškite, kad tai – labai seksualūs žmonės, tačiau vargu ar būsite suprasti, jei dovana bus tiesmukiška. Skorpionai dažniausiai žino, ką norėtų rasti po eglute. Jie turi gerą skonį ir mėgsta firminius daiktus. Todėl skorpionams patiks jausmingi kvepalai ir erotiški apatiniai, dienoraštis, videofilmas, kuriame vaidina jo mėgstamas aktorius, enciklopedija, kūno priežiūros priemonės. Paprasti daiktai – jiems nuobodybė. Skorpioną nuvilia dovanos \"iš reikalo\", kurias galima įteikti bet kam. Tinkamiausios - visokios Taro kortos, burtininko atributika, okultinės knygos, net kraujo raudonumo kosmetika (čia, žinoma, mergaitėms).

Žuvys - jausmingosios

Tai dvasingiausi, bet ir labiausiai neapsisprendę žmonės, turintys meninių gabumų, kuriuos verta tobulinti. Jiems turėtų patikti - tapyti skirtų dažų rinkinys, gražus rašiklis įdomioms mintims užrašyti, kompiuterinės grafikos programa, fotoaparatas, būrimo kortos, kojų priežiūros priemonės, akvariumas su žuvytėmis, vandenyje plaukiojančios žvakės, vonios losjonai, eteriniai aliejai, kvepalai. Svarbiausia, nepamiršti, kad Žuvytėms svarbiausia jausmai. Todėl dovana turi būti romantiška, bet taip pat ir naudinga. Moteriai patiks ir romantiškos vakarienės stalui papuošti skirtas žvakių ir žvakidžių rinkinys, dailūs, bet ne per daug seksualūs apatiniai. Vyrui paieškokite jaukaus chalato ar spalvingo rankšluosčių komplekto. Ir vieni, ir kiti bus patenkinti gavę mėgstamo autoriaus knygą. Beje, Žuvys neprisipažįsta, kad mėgsta įsiminti ir šifruoti sapnus, lemties ženklus, vis stengiasi suprasti, iš kur vėjas pučia. Todėl bus sužavėtos, jei dovanų gaus būrimo kortų kaladę gražioje dėžutėje ar sapnininką. Tiesa, klausti Žuvyčių, ko norėtų, beprasmiška - nepasakys, nes dažniausiai ir pačios nežino

2
3
Savaitės LOL'as
Kabinimo meistro atsitraukimas
Aplankom draugus
Mėnesio populiariausi
LOL.lt Facebook'e
lol.lt © 2024

Informacija: [email protected]

Privatumo politika

All Media Digital
AMD logotipas
Ši svetainė talpinama