Erotinio folkloro parkas Hesindan Pietų Korėjoje

2011-07-07
|

Pietų Korėjoje esantis erotinio folkloro parkas Hesindan – alternatyva tradiciniams kultūriniams objektams. Jį aplankyti rekomenduojame ne kiekvienam – davatkas ir silpnesnių nervų vyrukus gali ištikti širdies smūgis. Tiesa, vietiniai gyventojai nebijo nieko – parkas yra populiarus tarp įvairaus amžiaus žmonių, jis lankomas šeimomis. Pripažįstame, vieta puikiai tinka pirmosioms lytinio švietimo pamokėlėms.

Parko Hesindan, arba „Jūrų deivės šventyklos“, atsiradimas siejasi su viena tragiškai žuvusia nekalta mergele. Anot legendos, seniai seniai, šioje pakrantėje gyveno mergina, turėjusi savo mylimą jaunikį. Pora svajojo, kūrė ateities planus ir viskas buvo labai puiku, kol vieną dieną mergina nuskendo. Jos mylimasis niekuo negalėjo padėti. Merginos dvasia, kankindamasi dėl neišsipildžiusių svajonių, nepateko nei į rojų, nei į pragarą – virto vaiduokliu.

Nuo to laiko jūra nerimo, ir visos stichijos pyko ant šioje pakrantėje gyvenančių žmonių. Žvėjai bijodavo išplaukti į jūrą – o patys drąsiausi neretai nebegrįždavo į krantą. Kartą vienam tokiam drąsuoliui išplaukus į jūrą, kaip visuomet, pakylo vėjas. Mažas laivelis blaškėsi tarp bangų. Žvėjys puolė melstis, atsisveikindamas su pasauliu, kai pamatė merginos šmėklą, einančią tiesiai link jo…

Maldaudamas pasigailėti, narsuolis nusimovė kelnes ir sušuko: „aš nieko nebeturiu, pasiimk mano brangiausią turtą, tik leisk sugrįžti namo“, lol. Skaisčioji mergina, niekuomet nemačiusi nieko panašaus, nurimo. Kartu su ja akimirksniu nurimo vėjas ir bangos. Žvėjys, vis dar negalėdamas patikėti, kad jam pavyko, grįžo namo ir papasakojo, kas jam nutiko. Jį išgelbėjo jo pimpalas. Nuo to laiko pakrantėje ėmė rastis falo formos skulptūros. 

Kas ketverius metus (beveik olimpiada!) parke organizuojamos skulptūrų drožėjų varžybos. Geriausi kūriniai lieka stovėti parke. Šiuo metu jų yra virš 50. Šalia kiekvieno falo rasite lentelę su autoriaus vardu ir pagaminimo data.

16
52
Savaitės LOL'as
Nauja poza
Aplankom draugus
Mėnesio populiariausi
LOL.lt Facebook'e
lol.lt © 2023

Informacija: [email protected]

Privatumo politika

All Media Digital
AMD logotipas
Ši svetainė talpinama