Esu mūrininkas

2012-08-04
|

 

Esu mūrininkas. Įvykio dieną dirbau ant 3 aukštų namo stogo. Užbaigus darbus, pamačiau, kad yra virš 120 kg plytų. Nusprendžiau jas nuleisti žemyn bačkoje, naudojant tam virvę uždėtą ant suktuko, pritvirtinto prie sienos 2 aukšte. 
Pririšęs virvę apačioj,užlipau ant stogo ir pakabinau prie jos bačką.Pakrovęs ją plytų,nulipau žemyn ir atrišau virvę,pasiruošęs stipriai laikyti ir lėtai nuleisti 150 kg krovinį.Aš sveriu apie 80 kg,Įsivaizduokit gerbiamieji,kaip nustebau,kai buvau staigiai trukteltas aukštyn.Praradau orientaciją,bet virvės nepaleidau.Manau,kad nereikėtų pridėti,kad į viršų variau gana greitai,į sienas trindamas alkūnes iki kraujų.Kažkur 2 aukšte susitikau su bačka.Tai paaiškina,kodėl praskelta mano kaukolė,sulaužytas raktikaulis ir išnarintas petis.Susidūręs su bačka,truputį pristabdžiau ,tačiau tęsiau savo staigų kilimą į viršų,kol mano dešinės rankos kaulai neįstrigo suktuke.Ačiū Dievui . nepraradau sąmonės.dar galėjau laikyti virvę.Tuo momentu,bačka susidūrė su žeme,trūko bačkos dugnas,ir bačkos turinys išbyrėjo.Bačka,atsikračiusi balasto,svėrė tik 25 kg.Prisiminiau,kad nors ir sudaužytas kitam virvės gale vis dar svėriau 80 kg.Esant tokiai situacijai pradėjau staigiai kristi.Vidury 2 aukšto vėl susidūriau su bačka,kuri šį kartą kilo į viršų.To pasekoje , turiu skilusius kaulus ir plėštines žaizdas kojose.Tas susitikimas sulėtino mano kritimą tiek,kad kai nukritau ant plytų,turėjau ne tiek ir daug tų sužeidimų.Sulūžo tik 3 šonkauliai. 
Nemalonu prisiminti,kad kai gulėjau leisgyvis ant pltytų krūvos,negalėjau nei pasikelti,nei pajudėti,nustojau blaiviai mąstyti.Ir tada paleidau virvę,sveriančią 5 kg,tuščia bačka,vis dar sverianti 25 kg, buvo sunkesnė už virvę ir ,krisdama iš 3 aukšto sulaužė man kojas. 
Viliuosi,kad suteikiau ponams išsamų paaiškinimą ir kad bus galima užbaigti mano bylos tyrimą,kadangi mano įvykio aplinkybės yra aiškios.
1
19
Savaitės LOL'as
Tikro vyriškumo įrodymas
Aplankom draugus
Mėnesio populiariausi
LOL.lt Facebook'e
lol.lt © 2022

Informacija: [email protected]

Privatumo politika

All Media Digital
AMD logotipas
Ši svetainė talpinama