Juokingi anekdotai

2012-08-10
|
Per bokso varžybų pertraukėlę treneris guodžia savo auklėtinį: 
— Vis dėlto trečiame raunde tu gerokai išgąsdinai savo priešininką! 
— Kaip? — nesupranta vos gyvas boksininkas. 
— Jis pamanė, kad tave užmušė!
 
Kolūkio viršininkas kolūkiečiams: 
- Turiu 2 naujienas: blogą ir gerą. 
Pradėsiu nuo blogos: šiemet nebus jokio derliaus - teks valgyti mėšlą. 
O dabar geroji - mėšlo turime į valias...
 
Žaidžia kieme du berniukai kašį, ir staiga vieną iš jų užpuola šuo, drąsusis berniukas nepasimeta ir išgelbsti berniuką nuo šuns. Atvyko žurnaliūgos iš LR dienraščio, apklausė kas kaip, ir jau sugalvojo straipsnio pavadinimą: "LR fanas išgelbsti berniuką", o tas sako: tai, kad Žalgirio fanas.. 
Straipsnis pasirodo su antrašte: "Piktasis Žalgirio fanas negailestingai nužudė vargšą šunelį".
 
Kaip išmokti geografiją neišeinant iš namų. Rūbų spinta - tai Kinija. Nesvarbu, kas parašyta - Hugo Boss, Cavalli, Gucci - viskas yra Kinija. Spintos antresolės - Mongolija. Niekas nežino, kas ten sukrauta, kur sukrauta ir, apskritai, nesupranta, kas ten vyksta. Virtuvė - tai Artimieji Rytai. Ten šnypščia dujos, žvanga peiliai, taškosi faršas ir teka ašaros. O viskam vadovauja diktatorius su chalatu. Šaldytuvas yra Europos Sąjunga. Tik pažiurėk, kiek ten visokių gėrybių, tvarkingai sudėliotų į lentynėles, žėri šviesoje. Močiutės kambarys yra JAV. Va, sėdi vadovas. Nors jau ir nelabai supranta, kas vyksta, bet vis tiek viskam vadovauja. Ir jei tik kas nors pabandys be močiutės žinios lįsti į Artimuosius Rytus, karo neišvengs. Palėpė yra Egiptas. Ten sukrautos piramidės visokių senienų. Televizorius yra Ukraina. Kas turi valdymo pultelį, tas ir įjungia. Ir programos keičiasi po kiekvieno pultelio spustelėjimo. Plaktukas yra Liuksemburgas. Tarp kitko, kur jis apskritai yra? Dujų čiaupas rūsyje - Rusija. Jį sukinėja girtas kiemsargis. Nori - užsuka, gauna pinigų buteliui - atsuka. Ir nieko jam nepaaiškinsi. O garažas yra Paryžius. Viduryje stovi toks metalinis gargaras, po kuriuo galėtum praleisti visą gyvenimą. Tu pats esi Lietuva. Rengiesi rūbais iš Kinijos, šypsaisi ir bijai erzinti JAV, pavalgyti lendi į Europos Sąjungą, žiūri, kokia programa dabar Ukrainoje ir svajoji, kada galėsi nuvykti į Paryžių. 
 
Įmetė senis į jūrą tinklą ir ištraukė jį pilną žolės. Parūkė senis žolės. Na, o kas paskui buvo visi žinote... Ir žuvis kalbėjo, ir norai pildėsi...
 
Geologas Sibire jau penkti metai... Visiskas atotrukis nuo civilizacijos - su niekuo nebebendrauja normaliai jau metai. Tik su ciukciom, jau ir kalba ju ivaldes normaliai... Sumasto viena diena, kad alaus nori labai... Nu bet taip, kad vos ne lomkes. Nueina pas ciukcia: 
- Sakyk, iki parduotuves kur alu parduotu toli?.. 
- Oi toli, toli - bent trys keturios dienos su sunimis man, o tau gal ir savaite visa... 
- Klausyk, buk draugas, nuvaryk tu ten i parduotuve - nupirk man to alaus... Jau visiskai nostalgija uzgrauzt baigia - numirsiu as cia. 
- Nuvaryciau, ale nemokesiu normaliai paprasyt - kalbos juk nezinau. 
- A? tau tava kalba surasysiu, tu tik nuvarysi ir paskaitysi! 
- Nu gerai.... 
Geologas suraso rasteli, duoda babkiu, ciukcia ima slides sunis ir i kelione... siaip ne taip per tarpeklius visokius, prarajas nusikasa jis i parduotuve, pakeliui visus sunis palaidodamas - salcio, alkio neatlaiko gyvuneliai. ieina i parduotuve, sedi diedas, snukis 30x30 cm dydzio, kazka kramto abejingai. Ciukcia issitraukia geologo rasteli ir skaito: 
- "Pivo jest?..." 
Diedas pasiziuri ir atrezia: 
- Niet.... 
Ciukcia skaito toliau: 
-"BL.. - TAK I DUMAL..."
1
8
Savaitės LOL'as
Kabinimo meistro atsitraukimas
Aplankom draugus
Mėnesio populiariausi
LOL.lt Facebook'e
lol.lt © 2024

Informacija: [email protected]

Privatumo politika

All Media Digital
AMD logotipas
Ši svetainė talpinama