Juokingų anekdotų rinkinys

2012-08-12
|
Vaikinukas, Kinijos provincijoje, vakare užsuka į kaimo trobelę ir prašo leist pernakvot. Kinietis, senukas sutinka, tačiau su viena sąlyga - jei jis bent pirštu palies jo dukrelę, tai turės patirti tris pačius baisiausius kiniečių kankinimo būdus. Pamastęs, kad jau tokio kriošenos dukrelė tikraj bus sena, sudžiūvusi senmergė, vaikinas sutiko su tokia neįprasta sąlyga. 
Vakarieniaujant pamatęs senio dukrą tesiog apšalo. Jauna, meili, graži, akutės siauros, lupytes širdelė - ne kaimo mergica, o tesiog Kinijos gražuolė. Akivaizdu, kad jai vaikinukas irgi patiko, nes visą vakarą nenuleido nuo jo akių. 
Apnakvindino senis svečią palėpėjė. Atsigulęs vaikinas vartėsi, vartėsi, niekaip jam iš galvos neišėjo gražioji senio dukra, kol pagaliau nusprendė - kas bus, tas bus ir nutykino į mergaitės kambarį: 
Paryčiui, pavargęs, bet laimingas galiausiai įsiropštė į savo lovą. Jau įsidienojus, pabudęs, pajuto sunkumą ant krūtinės. Atsimerkęs, pamatė didelį akmenį sau ant krūtinės, o ant jo priklijuotas raštelis: "Pirmas pats baisiausias kiniečių kankinimo būdas: didelis akmuo ant krūtinės". Vaikinukas šypteėejo, pagalvojęs, ką gi dar prigalvos senukas ir paėmęs akmenį nunešė ir išmetė jį pro langą. Paleidęs akmenį, ant palangės pastebėjo kitą raštelį: "Antras pats baisiausias kiniečių kankinimo būdas: akmuo šilkine virvute priršstas prie kairiojo kiaušinio". Vaikinukas žaibiškai pamastęs, kad geriau jau susilaužyt porą kaulų, nei likti iškastruotam, iššoko pro langą. Krisdamas, apačioje pamatė stendą, ant kurio buvo parašyta: "Trečias pats baisiausias kiniečių kankinimo būdas: dešinysis kaiušinis pririštas prie lovos".
 
Prie ruso priena amerikietis ir sako: 
- Atleiskite, bet man pasakė, kad rusai daugiausiai geria. Sakykite, ar galite išgerti stiklinę degtinės? 
- Žinoma! Raugintu agurkėliu užkąsiu, ir viskas OK. 
- O tris stiklines? 
- Žinoma! Trimis agurkėliais užkąsiu, ir viskas OK. 
- O šimtą stiklinių? 
- Iš medžio iškritai? Aš tiek agurkų nesuvalgysiu!
 
Jei vairuotojams įsidarbinant būtų keliami tokie pat reikalavimai kaip programuotojams, skelbimas apie ieškomus darbuotojus atrodytų taip: "Siūlome darbą vairuotojui. Reikalavimai: aukštasis išsilavinimas, profesionali darbo patirtis vairuojant troleibusus, tramvajus, traukinius, laivus, funikulierius, metro, ekskavatorius bei atomines elektrines. Ralio varžybų bei lėktuvo dispečerio patirtis būtina. Kandidatas privalo turėti patirtį gaminant dyzelinius variklius bei turbinas. Taip pat, būtina turėti BMW, Mercedes, KamAZ, ir Boeing inžinieriaus sertifikatus. Gali būti studentas. Privalumai: darbo patirtis tiesiant kelius, dažant kėbulus. Atlyginimas: 600 litu."
 
Bėga šernų būrys ir staiga iš krūmo iššoka kiškis, ir sako: 
- Ar yra kietų? 
Šernai susižvalgė ir vienas atsistojas sako: 
- Nėra. 
Kiškis: 
- Tai visi po petaką. 
Surinko kiškis pinigus ir leido šernams bėgti toliau. 
Na, taip kartojosi kelias dienas. Tada šernai nusprendė į savo būrį 
įmaišyti vilką. Ir štai bėga šernų būrys tuo pačiu keliu ir staiga 
iššoka kiškis: 
- Ar yra kietų? 
Staiga iš būrio išlenda vilkas ir sako: 
- Aš kietas. 
Bet iš krūmo išlindo meška ir sako: 
- Visi po petaką, o kietas - pidisoką ir ateina čia.
 
Vienai moteriskei gimė kūdikis - ryzas ryzas. Apsiverkė moteriskė, nenori imti kūdikio ir vsio. Tipo vyras juodas, ji juoda, o vaikas ryzas. Bando isaiskint daktarui, kad vyras nepripazins uz sava. Gydytojas nuramina ir pazada "sutvarkyti". Ateina vyras aplankyt savo naujosios seimos. Pasitinka jį gydytojas: 
Sakykit gerbiamasis, ar Jūs daznai mylitės su zmona? 
Kiekvieną naktį. 
Ar tik nemeluojat? 
Na, gerai - kartą per savaitę. 
Vyrai gi esam - sakykit teisybę. 
Gerai jau gerai, per mėnesį kokį kartelį... 
Tai dabar einam su manim - parodysiu, ką su savo surūdijusiu daiktu pridirbot.
1
8
Savaitės LOL'as
Nauja poza
Aplankom draugus
Mėnesio populiariausi
LOL.lt Facebook'e
lol.lt © 2023

Informacija: [email protected]

Privatumo politika

All Media Digital
AMD logotipas
Ši svetainė talpinama