Mažiausi pasaulyje (TOP-10)

2011-05-14
|

1. Mažiausias žmogus.
Kolumbietis Edwardas Nino Hernandezas daugeliu atžvilgių yra eilinis 24-erių vaikinas, mėgstantis šokti ir svajojantis apie greitą automobilį. Viena „smulkmenėlė“ - jo ūgis tėra 27 coliai (70 centimetrų). Edwardas patenka į Gineso rekordų knygą kaip mažiausias žmogus pasaulyje.2. Mažiausias išgyvenęs kūdikis.
Mažylė Rumaisa Rahman gimė 14 savaičių anksčiau nei turėjo ir svėrė dvigubai mažiau už savo dvynę seserį - nepilnai 280 gramų.

3. Mažiausias arkliukas.
Keršas eržiliukas, vardu Einšteinas yra vos 35 centimetrų ūgio ir sveria 2,72 kilogramus. Pasak gydytojų arklys nerodo jokių liliputizmo požymių, o tiesiog gimė itin mažas ir tokiu būdu užsitikrino sau poziciją tarp Gineso rekordininkų.

4. Mažiausia mokykla.
23-ejų karys Mohammadas Sheranis yra Kalou mokyklos Irane mokytojas. Jis tuo pačiu yra ir šios mokyklos durininkas, sekretorius ir bibliotekininkas. Mokyklą lanko tik 4 mokiniai.

5. Mažiausias parkas pasaulyje.
„Mill Ends“ parkas, Oregone (JAV) yra pats mažiausias pasaulyje. Parkas užima 452 kvadratinius colius ir yra vos dviejų pėdų skersmens. Nepaisant to šiandien jame yra baseinas drugiams (su nardymo laivu), miniatiūrinis Velnio ratas ir kelios statulos.

6. Mažiausias pasaulyje kultūristas.
Aditya, vadinamas „Romeo“, nepaisant nedidelio ūgio (0,84 metro), lavina raumenis ir šiuo metu yra mažiausias pasaulyje kultūristas. Vos 9 kilogramų kūno svorio Romeo yra žinomas savo gimtajame Phagwara, Indijoje už savo gebėjimą pakelti 1,5 kilogramo hantelius.

7. Mažiausias kalėjimas.
Vienoje iš Lamanšo sąsiaurio salų įkurtame kalėjime vienu metu gali kalėti iki 2 kalinių.
 

8. Mažiausias namas.
Architektas Džėjus Shaferis turi pasiūlymą visiems, kas nemėgsta didelių erdvių ir „lofto“ tipo namų. Netoli San Francisko gyvenantis Džėjus parduoda planus ir stato mažyčius, vieno kambario dydžio namus (nuo 50 kvadratinių pėdų iki praktiškai erdvaus 500 kvadratinių metrų būsto). Kaip tau patiktų gyventi spintos dydžio namuke?

9. Mažiausia nuodinga varlė.
Ši mažiau nei centimetro dydžio varlytė savo odoje talpina 200 kartų daugiau toksinių negu morfinas.  Čia iš variantų, kai „svarbu ne ūgis, o smūgis“.

10. Mažiausias pasaulyje ginklas.

11
167
Savaitės LOL'as
Kabinimo meistro atsitraukimas
Aplankom draugus
Mėnesio populiariausi
LOL.lt Facebook'e
lol.lt © 2024

Informacija: [email protected]

Privatumo politika

All Media Digital
AMD logotipas
Ši svetainė talpinama