Telefono vagis po kelių dienų auką nustebino netikėta dovana

2021-08-26
|

Ko gero visi pripažintų, kad telefono praradimas yra itin skaudus dalykas gyvenime. Skaudu ne vien dėl paties aparato praradimo, bet kiek dėl jame esančios informacijos, pavyzdžiui – telefono numerių.

Barmenas iš Kinijos Zou Bin po vienų išgertuvių kėblino namo, kai netikėtai jam padėti pasisiūlė keli nepažįstamieji, šie kartu su juo įsėdo į taksi ir pavežėjo jį iki namų. Deja, bet kitą rytą savo kelnių kišenėje jis neberado 440 JAV doleriais įvertinto iPhone telefono, kuriame buvo per tūkstantį svarbių kontaktų.

Zou Bin dar bandė iš draugo telefono į saviškį siųsti grąsinančią žinutes, tačiau telefono vagis tylėjo. Galiausiai Zou parašė: “Gali būti tikras, kad rasiu tave. Tik pažiūrėk į mano kontaktų sąrašą ir suprasi koks svarbus asmuo aš esu. Jei dar turi sveiko proto, atsiųsi man telefoną šiuo adresu...”

Zou nuostabai po keturių dienų jis sulaukė siuntinio, tačiau pakete buvo visai ne telefonas, o ranka ant 11 popieriaus lapų perrašyti daugiau nei 1000 kontaktų iš telefono ir SIM kortelė. Panašu, kad vagis tikrai neturėjo ką veikti, nes tokiam sąrašui sudaryti turėjo sugaišti ne vieną valandą.

7
64
Savaitės LOL'as
Kabinimo meistro atsitraukimas
Aplankom draugus
Mėnesio populiariausi
LOL.lt Facebook'e
lol.lt © 2024

Informacija: [email protected]

Privatumo politika

All Media Digital
AMD logotipas
Ši svetainė talpinama