TOP-10 Keisčiausių sporto šakų pasaulyje

2011-03-14
|

Pravirkdyk vaiką
Tokijuje buvo surengtos varžybos „Crying Sumo Competition“, kuriose dalyvavo ne tik sumo imtynininkai, bet ir vaikai, kurie buvo laikomi imtynininkų rankose. Varžybas laimėdavo tas imtynininkas, kurio vaikas pravirkdavo pirmas. Natūralu, kad kuo mažesnis vaikas, tuo daugiau šansų laimėti.

Povandeninis regbis
Žaidimas žaidžiamas 4 metrų gylio baseine. Komandas sudaro 11žaidėjų, kurių tikslas įvaryti kamuolį į krepšį ,esantį baseino dugne. Kamuolys yra paprastas, todėl tai padaryti nėra lengva, paprastais į 4 metrų gylį jį nutempti pajėgia tik du trys žaidėjai vienu metu, tuo tarpu kiti komandos nariai padeda, o varžovai – trukdo. 

Uodų naikinimas ant nugaros
Šis keistos sporto šakos čempionatai vyksta Laplandijoje. Yra skaičiuojami tik tie uodai, kuriebuvo sunaikinti ant dalyvio nugaros. 1992 m. nugalėtojas „sportavo“ tris valandas, per kurias užmušė daugiau kaip 800 uodų ant savo nugaros.

Saunos čempionatas
Dar viena suomių išrasta sporto šaka, kurios esmė labai paprasta – reikia kuo ilgiau išsėdėti saunoje.

Sūrio gaudynės
Tai viena iš seniausių sporto šakų pasaulyje. Lig šiol ginčijamasi dėl jos kilmės šalies – anglai teigia, kad tai jų išradimas, tuo tarpu prancūzai sakosi, kad jų. Varžybų esmė - didelė sūrio galva (maždaug 80 cm skersmens) ridenama nuo kalno, o dalyviai ją gaudo. Paprastai lenktynes laimi... sūris.

Lenktynės su arkliu
Kasmetinis šios sporto šakos varžybos yra organizuojamos Velse. Dalyviai turi nubėgti 22 mylias per griovas, daubas, kalvas ir aplenkti arklį.

Lenktynės ant ožių
Vyksta Pensilvanijoje (JAV), prizinį fondą sudaro maždaug 5 000 dolerių, tačiau organizuojama slaptai: gyvūnų apsaugos draugija tokių varžybų nemėgsta.

Ratukinių krėslų varžybos
Žaidimas sumanytas JAV 20 a. viduryje.  Pagrindinis įrankiai - du krėslai ant ratukų ir du skudurai. Kiekvienoje komandoje yra po du dalyvius: vienas sėdi krėsle su skuduru, kitas stumia jį koridoriais. Užduotis — nepraleisti varžovo į priekį. Taigi priešininko krėslą galima užkabinti skuduru ir trukdyti važiuoti. Mušti varžovą skuduru per galvą galima, bet ne daugiau kaip tris kartus per turnyrą.

Plaukimo varžybos drenažo grioviuose
Grioviai, kuriuose vyksta varžybos siaubingai nešvarūs ir labai nedideli, todėl plaukikai plaukia su specialiomis apsauginėmis kaukėmis ant veido — jie nemato ne tik varžovų, bet ir savo rankų. Nuo praeito šimtmečio aštuntojo dešimtmečio varžyboms suteiktas tarptautinis statusas. 2005 m. jose dalyvavo sportininkai iš 23 šalių.

Haksi hud
Žaidimas, kurį kiekvienais metais sausio 6 dieną žaidžia Haksio ir Vest Vudšyro kaimelių gyventojai Lankašyre (Didžiojoje Britanijoje). Iš anksto į vientisą gabalą susiūtus maišus komanda turi kuo greičiau užmauti ant savo aludės. Pralaimėtojaii kviečia laimėtojus į savo aludę atšvęsti pergalės.

4
32
Savaitės LOL'as
Tikro vyriškumo įrodymas
Aplankom draugus
Mėnesio populiariausi
LOL.lt Facebook'e
lol.lt © 2022

Informacija: [email protected]

Privatumo politika

All Media Digital
AMD logotipas
Ši svetainė talpinama