Valdininkų kabinetai ir jų atlyginimai

2011-05-01
|
Kiekviena šalys tūri pareigūnus ir valdininkus.Priešais jūs žmonės iš įvairių šalių, kurie dirba valstybės sektoriuje.Kiekvienoje šalyje skiriasi jų uždarbio dydis, štai pavyždžiui Liberijoje policininkas gauna tik 20 dolerių per mėnesį, o teksaso reindžeriui moka 5000 dolerių per mėnesį, ir kabinetą tūri prabangesnį.

Majoras Adolfas Dalaney tarnauja Liberijos policijoje.Jo atlyginimas tik 20 dolerių, bet ir jį būna užlaiko mėnesiui ar net pusei metų.Dalaney registruoja auto įvykius, jų dalyviai kartais pameta 1-2 dolerius, kad paspartinti reikalus.Valdininkų kabinetai ir jų atlyginimaiAlfredas Tartea yra vienos Liberijos apskrities viršininkas.Jis savo kabinete užsiima, piratiniu DVD diskų platinimu, bei religinės literatūros pardavimu.Tai jam antneša 100 dolerių per mėnesį.

Valdininkų kabinetai ir jų atlyginimaiKristijonas Čea yra Liberijos River Dži grafystės gubernatoriumi.Vietiniai gyventojai savo lėšomis, pastatė jam ofisą iš molio.Bet statant pastatą jiems pritrūko pinigų ir Čea ofisas liko be langų ir durų.


Valdininkų kabinetai ir jų atlyginimaiJosephine George Francis, Liberijos Montserrado apskrities viršininkė.Už savo pinigus pasiūvo vėliavas, kurios stovi prie jos stalo.Netgi tokiems dalykams biudžete nėra lėšų.


Valdininkų kabinetai ir jų atlyginimaiHenry Gray, Liberijos rajono Gbaepo komisaras jau 2 metus negauna atlyginimo, kaip ir dar 11 jo pavaldinių.Tik vieną kartą per tą laiką jam pavyko išmušti 17 dolerių, vienkartinį užmokestį kiekvienam.


Valdininkų kabinetai ir jų atlyginimaiMarlene Abigahit Choque, Potosi miesto detektyvė, Bolivijoje.Jos specialybė žmogžudyščių tyrimai. Vienintėlis likęs valdiškas automobilis buvo parduotas, siekiant išmokėti atlyginimus darbuotojams.Dabar Choque važinėja autobusu.

Valdininkų kabinetai ir jų atlyginimaiPolicininkas Hoca-Galarza Mendez Bolivijos, Potosi mieste gauna 140 dolerių į mėnesį.

Valdininkų kabinetai ir jų atlyginimaiConstantino Aya viri Castro - policininkas iš Bolivijos, Tinkuipayya gyvenvietės.
Kas mėnesį iš savo atlyginimo, jis atsideda porą dolerių, kad galėtų įvesti telefono liniją į savo kabinetą.


Valdininkų kabinetai ir jų atlyginimaiDovydas D. Ruiz Coro pagal Bolivijos standartus, laikomas labai turtingu žmogumi.Jo atlyginimas yra 340 dolerių per mėnesį.Coro vadovauja viešujų ryšių departamentui. Tačiau dėl nepakankamo finansavimo, jis buvo priverstas nusipirkti šį laptopą uz savo pinigus.


Valdininkų kabinetai ir jų atlyginimaiRam Yadav norėjo būti istorijos mokytoju.Bet pastaruosius ketverius metus jis dirba policijos inspektoriumi, Indijos Biharo provincijoje, netoli sienos su Nepalu. Priverstas išleisti 5 dolerius rašto reikmenims per mėnesį, o tai jam dideli pinigai.


Valdininkų kabinetai ir jų atlyginimaiOm Prakash, tarnauja toje pačioje Biharo provincijoje. Norint išgyventi yra priverstas pardavinėti tabletes, lankytojams savo kabinete, o dirba jisai pareigūnu.


Valdininkų kabinetai ir jų atlyginimaiDeo Prasadas, Biharo provincijoje, Textos kaime dirba sekretoriumi.Jau keletą metų iš biudžeto negali gauti pinigų, kabineto priestatui ir yra privertas dirbti gryname ore.


Valdininkų kabinetai ir jų atlyginimaiIš kairės - Veyhangas, kaimo seniūnas iš Shandong provincijos.Atlyginimo jisai negauna jau ilgai.
Iš dešinės - Gonli Kinijos komunistų partijos sekretorius iš tos pačios gyvenvietės.Atlyginimas 35 doleriai per mėnesį.


Valdininkų kabinetai ir jų atlyginimaiMohammed Hamid Azeyn, Jemeno valdininkas pagal sąskaitu surinkimą už vandenį, Shibam rajone.Gauna jisai 121 dolerių per mėnesį. Kada jis buvo fotografuojamas, sakė užmokesčio negaunantys 5 mėnesius.


Valdininkų kabinetai ir jų atlyginimaiAlchen Abdulvaze Nazeli dirba Jemeno ministerijoje.Užmokestis 67 doleriai per mėnesį.

Valdininkų kabinetai ir jų atlyginimaiNa ir kaip kontrastas - pirmojo pasaulio tarnautojų kabinetai.
Roger Vacher, prancūzijos policininkas kovos su narkotikais skyriaus Clermont-Ferrand departamente. Mėnesinis atlyginimas 2200 eurų.


Valdininkų kabinetai ir jų atlyginimaiShane Fenton, Teksaso valstijos Crockett apskrities (3000 gyventojų) šerifas.Mėnesinis atlyginimas - 3166 doleriai per mėnesį.

Valdininkų kabinetai ir jų atlyginimaiRudy Floreso, Teksaso reindžeris, mėnesio alga 5000 dolerių.

Valdininkų kabinetai ir jų atlyginimai
0
0
Savaitės LOL'as
18 problemų su kuriomis susiduria merginos, turinčios per didelę krūtinę
Aplankom draugus
Mėnesio populiariausi
LOL.lt Facebook'e
lol.lt © 2021

Informacija: [email protected]

Privatumo politika

All Media Digital
AMD logotipas
Ši svetainė talpinama