10 įrodymų, kad Visatoje mes esame ne vieni

2012-11-24
|

NSO, ateiviai - tai yra viena populiariausių temų ir sąmokslo kūrėjam, ir skeptikam. Vieni tvirtina, kad mes visatoje nesame vieni ir, kad ateiviai tikrai egzistuoja, kiti gi teigia, kad tai tik pramanai. Visi jie turi savų argumentų, bet aš pateiksiu dar keletą,  o tiksliau dešimt tvirčiausių įrodymų, kad ateiviai išties egzistuoja ir buvo ne kartą apsilankę mūsų planetoje. Štai jie:

 

 10 vieta:

Turkų admirolo Piri Reiso žemėlapis. Jis sudarytas 16 amžiuje pagal Aleksandro Makedoniečio laikų graikiškus žemėlapiu, bet jame jau pavaizduota Antarktidos kranto linija. Ir ne šiaip sau pavaizduota, o pavaizduota su tokiu tikslumu, koks įmanomas tik naudojantis fotografijomis iš kosminių palydovų. 

 

9 vieta:

1995 metais Kretos saloje archeologai rado piešinius akmenyje, kuriuose buvo pavaizduotas aparatas, primenantis mūsų laikų sraigtasparnius. Tie piešiniai yra sukurti 2000 metų prieš mūsų erą.

 

 

8 vieta:

Pats didžiausias piliakalnis Anglijoje po savimi slepia senovinę laiptinę piramidę. O aplinkiniuose kviečių laukuose reguliariai atsiranda paslaptingi piešiniai, kurių skersmuo siekia dešimtis metrų.

 

 

7vieta:

Naska – paslaptinga lyguma, kurioje jau visą šimtmetį kasmet atsiranda kelių kilometrų skersmens piešiniai.

 

 

6 vieta:

Kosta Rikos kamuoliai – paslaptingi akmeniniai kamuoliai, kurie yra idealiai apvalios formos. Jų dydis siekia siekia nuo dešimties centimetrų iki trijų metrų. Fotografuojant juos iš oro paaiškėjo, kad jie ant žemės išmėtyti ne bet kaip, o sudaro milžiniškas geometrines figūras.

 

 

5 vieta:

Delyje, Indijoje, stovi kelių metrų aukščio geležinis stulpas. To stulpo amžius yra 1600 metų, bet jis nė kiek nenukentėjo nuo korozijos. Daugelis mano, kad Delio stulpas yra specialus ateivių mum paliktas ženklas.

 

 

4 vieta:

Vestimentiferai – vieni paslaptingiausių sutvėrimų žemėje. Tai dviejų metrų ilgio vikšrai, gyvenantys vandenyno dugne, kur spaudimas viršyja 260 atmosferų. Mokslininkai nustatė, kad net jei visoje žemėje išnyktų bet kokia gyvybė, vestimentiferų kolonijos liktų toliau gyvuoti, nes jos įsikuria ir maitinasi iš karštujų mineralinių šaltinių vandenyno dugne. Tai pati nežemiškiausia gyvybės forma kada nors aptikta mūsų planetoje gyva(bent jau kiek tai yra žinoma plačiajai visuomenei).

 

 

3 vieta:

Pats keisčiausias kūnas Saulės sistemoje – Hektoras. Tai cilindro formos kūnas asteroidų žiede, kuris keičia savo spalvą lygiai kas 7 valandas(sekundžių tikslumu). Šis periodiškumas per daugiau nei dvidešimtį metų nepasikeitė ne viena milisekunde - net naujausios mūsų kompiuterinės technologijos nesugeba dar sukurti tokio tikslumo, todėl sunku patikėti, kad tai būtų tiesiog paprastas kosminis kūnas.

 

 

2 vieta:

1924 metais Taungo kaimelyje, esančiame PAR šiaurės vakaruose, vykdant archeologinius kasinėjimus buvo atrasta keista kaukolė. Mokslininkai sutaria, kad tai nežemiškos kilmės humanoido kaukolė. Jos amžius virš 2,5 tūkst. Metų.

 

 

1 vieta:

1925 metais Maskvos priemestyje Odincove, anglies šachtoje, buvo rasta akmeninis žmogaus smegenų maketas, idealiai atkartojantis tikras žmogaus smegenis. Bet šis maketas buvo rastas anglies sluoksnyje, kuris susiformavo prieš milijonus metų, kai dar neegzistavo nei žmogus, nei apskritai joks žinduolis...

 

Taigi, nemanau, kad šie pavyzdžiai užbaigs šį, jau dešimtmečius trunkantį ginčą, bet pripažinkite - racionaliai paaiškinti šiuos faktus yra  labai sunku, jei ne neįmanoma. Todėl vis įtikinamesnė atrodo versija, kad vistik visatoje mes esame ne vieni...

9
67
Savaitės LOL'as
Kabinimo meistro atsitraukimas
Aplankom draugus
Mėnesio populiariausi
LOL.lt Facebook'e
lol.lt © 2024

Informacija: [email protected]

Privatumo politika

All Media Digital
AMD logotipas
Ši svetainė talpinama