10 keistų renginių po vandeniu

2011-07-25
|
1. Povandeninis moliūgo raižymas.
 
Tai gali atrodyti keista, bet povandieninis moliūgo raižymas yra įprastas JAV. Floridoje, Pietų Karolinoje, Tahou Ežere ir Pensilvanijoje rengiamos varžybos, kurių metu dalyviai pasineria į beveik kilometro gylį, kur bando išraižyti sudėtingiausius Džeko šviestuvus, kad užimtų kuo aukštesnę vietą.

2. Iškilmingi pietūs po vandeniu.Povandeniniuose pietūse, kaip buvo užfiksuota Pasaulio gineso rekordų knygoje, sudalyvavo 500 žmonių. Renginys įvyko viename lauko baseine Aktone, Vakarų Londone. Renginys surinko daugiau nei 400 000 $ labdarai. 


3. Povandeninis vyriausybės posėdisĮvykęs 2009 metais, Madlyvų vyriausybės posedis, buvo surengtas po vandeniu, siekiant atkreipti pasaulio bendruomenės dėmesį į klimato kaitos keliamą pavojų šaliai, kuri yra viena iš žemai išsidėsčiusių pasaulio valstybių. Susitikimui buvo vadovaujama naudojant rankų signalus ir lenteles.


4. Povandeninis muzikos festivalis.Neįprastas renginys buvo organizuotas „Florida Keys National Marine Sanctuary“, kur daugiau kaip 500 narų paniro groti 27-ajame Povandeninės muzikos festivalyje. Šis festivalis buvo organizuotas paraginti išsaugoti vienintelį gyvą Šiaurės Amerikos koralų barjerinį rifą.


5. Povandeninis lošimas kortomis.Narai pastatė naujo pasaulio rekordą, pražaidę kortomis po vandeniu 36 valandas Geiselhoeringe, Vokietijoje. Tai atliko 16 narų, dirbusių pamainomis. 


6. Povandeninės teniso varžybos.Pasirodo, Londono akvariumo rykliai labai mėgsta tenisą. Ypač jei varžovas tinka dar ir kaip potencialūs pietūs. 


7. Povandeninės vestuvės.April Pignataro ir Michaelas Curry susituokė Niujorko mieste 2010 metų liepos mėnesį. Jaunoji vilkėjo baltą, o jaunikis įprastą juodą hidrokostiumius. Abu sutuoktiniai yra patyrę narai, o ceremonijos metu “Atlantis Marine World” akvariume  nuo ryklių ir ungurių juos saugojo speciali kabina. 


8. Povandeninis ledo ritulys.

Ne visi žino, kad narai mėgsta žaisti povandeninį ledo ritulį žiemos metu, kai vanduo lauke yra pernelyg šaltas nardymui. Ši sporto šaka buvo išrasta Didžiojoje Britanijoje praėjusio amžaus penktajame dešimtmetyje, ieškant būdų palaikyti gerą narų fizinę formą. 


9. Povandeninis kardų rijimas.

Kardų rijikas Danas Meyeris 2007 metų gegužės 18 dieną tapo pirmuoju žmogumi Amerikoje, prarijusiu geležinį kardą, pasinėręs į vandienį su plaukiajančiais rykliais. Renginys buvo organizuotas siekiant išpopuliarinti Ripley's akvariumo “Piratai, jūros grobuonys” parodą. 


10. Povandeniniai šokiai.74 narai Sidnėjaus “Olympic Park Aquatic Centre” organizavo šokių pamoką po vandeniu 2006 metų spalio 27 dieną. Renginys ne tik padėjo narams nustatyti pasaulio rekordą, bet ir surinkti lėšas labdarai. 

3
37
Savaitės LOL'as
Kabinimo meistro atsitraukimas
Aplankom draugus
Mėnesio populiariausi
LOL.lt Facebook'e
lol.lt © 2024

Informacija: [email protected]

Privatumo politika

All Media Digital
AMD logotipas
Ši svetainė talpinama