10 nuotraukų, priversiančių pasijusti senu

2011-05-30
|

Vaizdai, kuriuos pamatęs gali pasijusti senas, net jei toks nesi. Rodos, taip neseniai viskas buvo:

Praėjo 17 metų nuo Nirvanos veido K. Kobaino savižudybės. Antrojo grupės albumo „Nevermind“ kūdikiui Lietuvoje jau parduotų alų.

Grupės Hanson nariai džiaugiasi šeimos pagausėjimu – trijulė prisidarė tiek vaikų, kad po dešimties metų galbūt sulauksime grupės Hanson v 2.0, o kol kas galvoje skamba 1997 metų hitas „Mmmbop“, ypatingai ši eilutė: Can you tell me who will still care?

„If you want my future forget my past“ - kadaise dainavo kvintetas. Oi, mergaitės; jūsų ateitis seniai virto praeitimi. Viskas pamiršta. Gyvename Lady Gaga laikais.

Skersgatvio berniukai… nebe berniukai. Nuotraukoje esantys skaičiai, nepatikėsite – jų amžius šiuo metu.

Bartas Simpsonas jau 22 metus yra ketvirtokas. Gineso rekordų knyga turėtų užfiksuoti šį palikimo antriems metams pasiekimą. Realybėje Bartas artėtų link vidutinio amžiaus krizės – jam būtų 31 metai.

Rekordų mėgėjai, atkreipkite dėmesį ir į šiuos „Pramuštgalvius“. Antrojo-trečiojo kurso studentai vis dar su sauskelnėmis. Tiesa, jie gali džiaugtis, kad jau 7 metai, kaip tų sauskelnių niekas nemato – paskutinis animacinio serialo „Rugrats“ epizodas parodytas 2004-ųjų liepos 8 dieną.

Beje, praėjo 10 metų nuo kito visiems žinomo filmuko mirties. Paskutinis Teletabių šuolis į šulinį įvyko 2001-ųjų sausio 5 d.

Dar vienas teletabis. „Žiedų valdovo“ hobitui Frodui – trisdešimt. Pakviestas į trilogijos atranką, Eliah Woodas buvo ką tik sulaukęs pilnametystės. Senokai, ar ne?

Vienas namuose Makolis Kalkinas (LOL.lt redakcija didžiuojasi sulietuvintomis pavardėmis). Jam dabar 30.

Kokius 20 kartų Kalėdų proga telike matytas jaunuolis irgi sensta.

15 senumo apklausa TV gide. Dabartinis penkiolikmetis, ko gero, pasirinktų atsakymą Sheldon.

63
183
Savaitės LOL'as
Atvejai, kai merginos apsipirko kiniškose internetinėse parduotuvėse ir gavo visai ne tai, ko tikėjosi [GALERIJA]
Aplankom draugus
Mėnesio populiariausi
LOL.lt Facebook'e
lol.lt © 2021

Informacija: [email protected]

Privatumo politika

All Media Digital
AMD logotipas
Ši svetainė talpinama