15 faktų apie Steve’ą Jobsą

2011-10-06
|

1. Steve'as Jobsas turėjo sirų šaknis. Biologinio Jobso tėvo vardas Abdulfattah Jandali.

2. Jobso sesuo - rašytoja Mona Simpson. Apie jos egzistavimą Steve‘as sužinojo jau būdamas suaugęs. Jos pirmajame romane „Anywhere But Here“ Mona pasakojo apie savo santykius su tėvais, kurie, kaip bebūtų ironiška, buvo ir Steve‘o Jobso tėvais.

3. Jobso tėvai, abu būdami studentais, suabejojo, ar galės užauginti vaiką, todėl atidavė jį įvaikinimui. Pagrindinė sąlyga globėjams buvo turėti aukštąjį išsilavinimą. Įsivaikinti Steve‘ą norėję žmonės net nebuvo baigę mokyklos, tačiau jie prižadėjo, jog padarys viską, kad Jobsas lankytų koledžą.

4. Jobsas nusipirko studiją Pixar už 10 mln. dolerių, o vėliau ją pardavė Disney už 7,5 mlrd.

5. Jis nepripažino savo pirmojo vaiko, teigdamas, kad yra nevaisingas.

6. Steve‘as Jobsas nevalgė mėsos.

7. Jobsas galvojo išeiti į vienuolyną ir tapti vienuoliu. Jobso vestuvių ceremonijai vadovavo jo guru, budistų vienuolis.

8. Steve‘as Jobsas vartojo LSD bent kartą gyvenime. Jis sakė, kad tai buvo "vienas iš dviejų ar trijų svarbiausių dalykų, kuriuos jis padarė savo gyvenime."

9. Jobsas visada buvo pasitikintis savimi. Kai 12 metų jam pritrūko radijo komponentų, jis paskambino Williamui Hewlettui (tam, kuris iš "Hewlett-Packard“) ir paprašė padėti įsigyti reikiamas detales: "Mano vardas yra Steve‘as Jobsas, ir aš norėčiau sužinoti, ar turite atsarginių dalių, iš kurių aš galėčiau padaryti dažnio skaitiklį". Pasikalbėjęs su berniuku, Williamas išsiuntė viską, ko jis paprašė, ir pakvietė į savo įmonę padirbėti per atostogas.

10. "Apple" įkūrėjas pateko į Gineso rekordų knygą kaip kukliausią atlyginimą pasaulyje gaunantis direktorius, pagal oficialius dokumentus, Jobso užmokestis buvo 1$ per metus.

11. 1983 metais Jobsas įtikino Joną Sculley pereiti iš "Pepsi-Cola" į Apple. Vėliau, dėl kilusių tarp jų konfliktų, Steve‘as Jobsas pats buvo nušalintas nuo vadovavimo projektams ir priverstas palikti "Apple".

12. Jobsas daugelį metų buvo "The Beatles" gerbėjas. Be to, jis mėgo klasikinę muziką, ypač Bacho.

13. Steve'as vairavo automobilį Mercedes SL55 AMG be numerių ir visada statė automobilį vietoje neįgaliesiems.

14. 90% "Apple" darbuotojų niekada nebuvo susitikę su Steve‘u Jobsu.

15. Steve‘as kelis kartus pirmavo nekenčiamiausių direktorių sąrašuose.

2
51
Savaitės LOL'as
Tėvo pamoka
Aplankom draugus
Mėnesio populiariausi
LOL.lt Facebook'e
lol.lt © 2023

Informacija: [email protected]

Privatumo politika

All Media Digital
AMD logotipas
Ši svetainė talpinama