5 blogiausi darbai pasaulyje

2011-05-12
|

1. Gyvūnų masturbatorius.

Mokslininkams, kurie atlieka vaisingumo arba dirbtinio apvaisinimo tyrimus, reikalinga gyvūnų sperma. Taigi, jie turi kelias „patrauklias“ galimybias: gali įgrūsti dirbtinį elektros zondą į gyvūno tiesiąją žarną ir taip sukelti erekciją, arba „senamadišku“ būdu...

2.Bekingemo rūmų sargybinis.

Sargyba Bekingemo rūmuose yra laikoma viena iš blogiausių vietų britų armijoje. Sargybiniams draudžiama juoktis ir apskritai pajudėti, būtina poliruoti batus ir blizginti uniformą kasdien.

3.Viešųjų tualetų valytojas.

Viešųjų tualetų valytojo darbotvarkė yra šlykštesnė negu šiukšlininko ir gastroenterologo kartu paėmus. Procesas atrodo maždaug taip: naudojant kamerą ir vakuuminę lazdelę, valikliai turi įsisiurbti visas nešiojamųjų tualetų atliekas. Poto surenkamas tualetinis popierius, nuplaunami visi paviršiai, kurie galėtų būti sutepti, įskaitant sienas. Paprastai, vieną nešiojamąjį tualetą išvalyti užtrunka tik keletą minučių, o dauguma darbuotojų jų išvalo 10-60 per dieną. Vis dėlto yra ir gerojii dalis – bent jau JAV viešųjų tualetų valytojai uždirba $ 50.000 per metus.

4. Partrenktų ant kelio gyvūnų kolekcionierius.

Taip, tai yra profesija. Ir gana bjauri. Kolekcininkai susirenka įvairius partrenktus ant kelio laukinius gyvūnus kol priešpriešine juosta jų pačių kas nepartrenkia. Kartais turi sukapoti gyvūnus dalimis, kad būtų lengviau nuvilkti. 

5. Beždžionių persekiotojas Safaryje.

Vairotojas zoologijos susiduria su nemenka bėdele. Pasirodo, bezdžionės labai mėgsta „zuikiu“ pasivažinėti ant automobilio stogo. Tokiu atveju darbuotojui priklauso specialia lazda vaikyti nenaudėles, kad šios neišvažiuotų iš zoologijos sodo teritorijos.
Ir taip 8 valandas kasdien kepinant saulei...

5
51
Savaitės LOL'as
Vyrų ir moterų ruošimosi į darbą eiga
Mėnesio populiariausi
LOL.lt Facebook'e
Aplankom draugus
lol.lt © 2020

Informacija: [email protected]

Privatumo politika

All Media Digital
AMD logotipas
Ši svetainė talpinama