5 nesveiki vestuvių ritualai

2011-08-05
|

1. Jaunosios pagrobimas

Romai (arba tiesiog čigonai) nuo seno turėjo tokią keistą tradiciją pagrobti merginą ir laikyti ją pas save 2-3 dienas ir tada ji, neva, oficialiai tampa "grobiko" žmona. Prieš daug metų šis ritualas turėjo prasmės, nes padėdavo išvengti tokių problemų kaip jaunosios išpirkimas iš tėvų arba kasmetinis Kalėdų šventimas su naujais giminaičiais. Tačiau ir dabar romai nemato nieko keisto tame, kad moters išrinktuoju tampa tas, kuris pagrobė ją iš Makdonoldo tualeto, užmigdęs chloroformu. Savaime kyla klausimas, kaip toks š*das gali būti legalus, bet tokia tradicija, todėl nieko nepadarysi.2. Vedybos su gyvūnais dėl blogų dvasių išganymo.

Paplitęs kai kuriuose Indijos rajonuose. Visokiausių prietarų yra ir Vakarų kultūruose, bet tik ne tokių nesveikų kaip pas Santhal gentį. Taigi, gyveno mergaitė Karnamoni Handsa, bet jai iš viršutinių dantenų išaugo dantis, o tai labai blogas ženklas. Labai. Toks blogas kad jai net teko ištekėti už vietinio benamio šuns Bacchan, kad kažkaip neutralizuoti savo sugadintą karmą. Vedybas sveikino susirinkę 100 svečiai, prigėrę vietinių alkoholinių gėrimų. Gerai, kad tai tik butaforinės vestuvės, ir ne vienai pusei nereikia atlikinėti "sutuoktinio pareigos".


3. Jaunosios juodinimas.

Šiaip škotai yra normalūs civilizuoti žmonės, kaip ir visi europiečiai, bet turi kelis keistus fetišus. Ši tradicija yra labai sena, net senesnė už Šoną Konerį, nors tai ir skamba neįtikėtinai. Jos esmė yra tokia: nuotaka užklumpama netikėtai ir išvoliojama visokiuose purvuose, išmatose (nors gal išmatose ir ne, bet kas ten žino tuos šmaikštuolius škotus), degute o po to dar ir plunksnose. Štai tokia gera vedybinio gyvenimo pradžia, dabar viskas, kas nutiks tarp vyro ir žmonos vedybinio gyvenimo metu neatrodys taip baisu. Nors jaunosios vietoje reikėtų pasakyti "Eikit š*kt, vyručiai, aš einu namo, užteko man tų vestuvių jau".4. Storėjimo fermos Mauritanijoje.

Vyrams iš Mauritanijos rekėtų plėsti savo potencialių nuotakų ieškojimo geografinius rėmus. Juk, pavyzdžiui, JAV net nereikia jokių storėjimo fermų - ši šalis ir taip yra viena milžiniška storėjimo ferma. Bet jie yra patriotai ir renkasi vietines paneles. Nors yra viena problemėle - mauritanai myli storules (tikriausiai todėl, kad jos negali pabėgti iš vestuvių ceremonijos). Taip myli, kad prieš vestuves savo nuotakas uždaro į storėjimo fermas, kur jos penimos iki reikiamo dydžio, o jei joms nepavyksta priaugti svorio - taikomos bausmės.5. "Jokio tuštinimosi" - praktikuojama Malaizijoje

Pats nuostabiausias dviejų žmonių įvykis jų gyvenimuose pasideda prieš 72 valandas, kai porelė privalo nustoti tuštintis. Be to, 3 dienoms ir 3 naktims jie yra įkalinti savo namuose ir yra akylai prižiūrimi jų giminaičių, kad neduok die kažkas iš jų neištvertų ir apsi... nesilaikytų tradicijų. Jei jie atlaikys šį maksimalių išbandymų laikotarpį, jų laukia laiminga ateitis, o jų vaikai bus sveiki ir gražūs. Be to, niekas nejungia du žmones geriau už tokias tualetiškas gyvenimo peripetijas. Žodžiu, Malaizijoje sąvokos "no shit" prasmė iškelta į naują lygį.

18
58
Savaitės LOL'as
Tikro vyriškumo įrodymas
Aplankom draugus
Mėnesio populiariausi
LOL.lt Facebook'e
lol.lt © 2022

Informacija: [email protected]

Privatumo politika

All Media Digital
AMD logotipas
Ši svetainė talpinama