8 stereotipiniai muzikos grupių įvaizdžiai nuotraukose

2011-06-08
|

Muzikos grupės sėkmės formulė: 10 procentų talento, 10 procentų ryžto ir 80 procentų gebėjimo tinkamai atrodyti prieš fotoobjektyvą. Pateikiame sąrašą labiausiai klišinių būdų, kurių reikėtų vengti, norint išgarsėti.

8. Grupės lyderis pirmame plane

Vienas dažniausiai pasitaikančių savęs pateikimo būdų. Nesvarbu, kur kiti grupės nariai - svarbiausia, kad matytumėte pagrindinį vokalą. Geri marketingo specialistai žino – gražus žmogus gražioje nuotraukoje labiausiai lemią grupės sėkmę. Kitus narius į fotosesiją pakvietė tik iš mandagumo.

7. Fisheye

Nuotraukos, darytis "žuvies akies" tipo fotobjektyvais buvo ypač populiarios tarp muzikos grupių prieš 20 metų. Tačiau laikai pasikeitė, ir šiandien tokios nuotraukos – nieko ypatingo: panašių kadrų gali prifotkinti net tavo bobutė.

6. "Davai visi žiūrim į skirtingas puses"

Nuotraukos, priverčiančios pasijusti šiek tiek keistokai. Panašių rasi ir savo albume – juk būna, kad grupę žmonių fotografuoja keli žmonės ir niekas nežino, į kurį turėtų žiūrėti. 

5. Domino efektas

Grupės nariai stovi taip arti vienas kito, kad jeigu juos pastumtum, jie sugriūtų elegantiškai, tarsi domino kaladėlės. Žinoma, grupės lyderis nuotraukoje stovi pirmas. Kodėl? Pažiūrėkite nr. 8

4. "Paprasti vyrukai"

Dar vienas klasikinis kadras. Pasižiūrėkite į juos – visiškai atsipalaidavę, rankos kišenėse, kojos...na, kaip kas nori. Ši grupė nori įtikinti jus, kad jie yra patys paprasčiausi vyrukai – visai kaip jūs. Ir tai padeda jiems parduoti jų muziką. 

3. "Vyrukas, kuris nepagavo bajerio“

Kol kiti grupės nariai daro vieną, vienas – paprastai vėlgi grupės lyderis – nuotraukoje yra užsiėmęs kuo nors visiškai priešingu. Jei visi žiūri į kairę – jis žiūrės į dešinę, jei visi stovi – jis sėdės ir taip toliau, tarsi sakytų „aš ne su šitais“.

2. "Prisijunk prie mūsų sektos"

Itin populiarios nuotraukos tarp indie stiliaus grupių. Fotografas turbūt užaugo žiūrėdamas "Kukurūzų vaikus". Visa fotosesijos esmė, greičiausiai, yra užhipnotizuoti jus savo skvarbiais žvilgsniais – "pirkite mūsų įrašus, pirkite mūsų įrašus, pirkite mūsų įrašus..."

1. "O, labas. Visai jūsų nepastebėjome"

Nėra nieko geriau už nuotraukas, kuriose grupės nariai apsimeta, jog nežino, kad yra fotografuojami. Galbūt kažkas tiki, kad Briusas Springstenas tiesiog ėjo pro šalį. Mes tai netikim.

10
45
Savaitės LOL'as
Nuotraukos, kurios buvo sugadintos dėl antrojo plano [GALERIJA]
Aplankom draugus
Mėnesio populiariausi
LOL.lt Facebook'e
lol.lt © 2021

Informacija: [email protected]

Privatumo politika

All Media Digital
AMD logotipas
Ši svetainė talpinama