Didžiausi pasaulyje (TOP-10)

2011-05-17
|

1. Didžiausia pasaulyje kepto viščiuko porcija.
„Kentucky Fried Chicken“ (KFC) pasiekė pasaulio rekordą iškepę didžiausią porciją vištienos. 70-ojo jubiliejaus proga KFC padovanojo šį skanėstą Louisville miesto gyventojams.

2. Didžiausia natūrali krūtinė.
Norma Stitz pateko į Gineso rekordų knygą kaip didžiausios natūralios krūtinės ir didžiausios liemenėlės savininkė. Normos krūtinės matmenys - 70-48-52, kiekviena krūtis sveria po 28 svarus (12,7 kilogramų), o jos liemenėlės dydis - 48V.

3. Didžiausia šokolado plytelė.
Armėnijos bendrovė „Grand candy“ pristatė kiekvieno šokolado mėgėjo svajonių išsipildymą. Didžiausia pasaulyje juodojo šokolado plyta yra 10-ies colių storio ir sveria 9,720 svarus (4,4 kilogramo).

4. Didžiausias pasaulyje nariuotakojis.
Japonijos voriniai krabai yra didžiausi nariuotakojai Žemėje - yra manoma, kad jų kojos užauga iki 12 pėdų ilgio. Tačiau kadangi šie gražuoliai gyvena labai giliai (paprastai apie 1000 pėdų gylyje), visiškai užaugę voriniai krabai dar nebuvo sugauti. Tai, ką matote nuotraukoje yra 5 pėdų ilgio Crabzilla - vienas iš didžiausių žinomų krabų planetoje.

5. Didžiausia pasaulyje ranka.
2007 metais 24-metų Liu Hua iš Kinijos buvo pripažintas didžiausią ranką turinčiu žmogumi pasaulyje. Kai Liu buvo paguldytas į ligoninę Šanchajuje 2007 m. liepos mėn., jo kairės rankos nykštys buvo 26 centimetrų, pirštas 30 centimetrų, o didysis pirštas 15 centimetrų. Bendrai jo kairė ranka svėrė apie 10 kilogramų. Po 7 valandas trukusios operacijos chirurgai vyrukui pašalino 5.1 kilogramus mėsos ir kaulų.

6. Didžiausias „I-Pod‘as“.
Šis 25 pėdų iPod „kabo“ prie „Unizan“ banko pastato, Ohajaus valstijoje (JAV). Aparatas iš tiesų groja muziką!

7. Didžiausia vaivorykštė iš žmonių.
2004 metais rugsėjo 18 dieną, virš 31000 studentų, dėstytojų, darbuotojų ir absolventų iš Filipinų politechnikos universiteto nusprendė tokiu būdu paminėti universiteto šimtmetį. Pavydėtinas vieningumas!

8. Didžiausia pasaulyje auksinė žuvelė.
Na ne visai auksinė žuvelė. Nuotraukoje matote apelsininį paprastąjį karpį, sveriantį 30 svarų (13,6 kilogramus). Vidutiniškai tiek sveria trejų metų mergaitė. Šis karpis yra didžiausias kada nors užfiksuotas karpis žemėje.

9. Didžiausia mozaika.
Du broliai pasiryžo rekonstruoti didžiausią Anglijai priklausančią romėnų mozaiką. Darbas užtruko 10 metų. Bobas ir Johnas Woodwardai sudėliojo šią „puzlę“ iš 1,6 milijono mažų detalių. nenuostabu, kad 47 kvadratinius metrus užimanti mozaika yra įvertinta 25.000 £.

10. Didžiausias smėlio kilimas.
Kaip priešpriešą didingoms Tibeto vienuolių mandaloms iš spalvoto smėlio, persai sugalvojo garsiuosius persiškus kilimus. Grupė menininkų tradiciją perkėlė „į naują lygį“. Prieš jūsų akis - unikalus, rekordinis 12.000 kvadratinių metrų kilimas iš 70 rūšių spalvoto smėlio.

8
156
Savaitės LOL'as
Kabinimo meistro atsitraukimas
Aplankom draugus
Mėnesio populiariausi
LOL.lt Facebook'e
lol.lt © 2024

Informacija: [email protected]

Privatumo politika

All Media Digital
AMD logotipas
Ši svetainė talpinama