Grožis būna įvairus

2011-05-23
|
Grožis - tai individualus dalykas. Kiekvienas, grožio sąvoka traktuoja skirtingai.

Natalia Batova - Rusijos kultūrizmo ir fitneso čempionė. Ji mėgsta šokiruoti publiką. Galimai, todėl ir pasirinko kultūrizmą. Rusijos teisėjai, ne kartą kritikavo jos kūną, kaip pernelyg lygų ir ne moterišką. Batova kritikos nepripažįsta, pirmenybę teikia užsienio varžyboms, mėgsta būti fotografuojama nuoga.


Grožis būna įvairus


Jelena Shportun - keturiskart Rusijos čempionė, pasaulio čempionė. Taip pat yra vienintelė Rusijos moteris, patekusi į profesionalų IFBB kultūrizmo reitingą, 2010 metais.

Grožis būna įvairus

Grožis būna įvairus


Liudmila Tuboltseva - pasaulio kultūrizmo čempionė, daugkartinė Maskvos ir Rusijos čempionė. Į šią sporto šaką įsitraukė, gana keistu būdu. Atėjo į sporto salę, numesti keletą kilogramų. Greitai ji sulaukė kvietimo dalyvauti, kultūrizmo konkurse - Odesoje. Ten ji laimėjo antrą vietą ir neketino su to taikstytis.

Grožis būna įvairus

Grožis būna įvairus


Marija Bulatova - moteris kilusi iš Jekaterinburgo, du kartus laimėjo pasaulio kultūrizmo čempionatą, vicemis konkurso (NABBA). Misteris ir Miss visata. Geležine ledi ji tapo, po trijų metų treniruočių. «Sunkiausia dalis — tai palyginimas, — prisipažįsta Bulatova, — Pirmiausiai iškviečia ant podiumo ir lygina su kitomis dalyvėmis. Jeigu tavęs nelygina — vadinasi viskas labai blogai».

Grožis būna įvairus

Grožis būna įvairus


Liudmila Kolesnikova - absoliuti Rusijos kultūrizmo čempionė. Interneto tinkle galima rasti jos nuotraukų iš erotinės fotosesijos, kurioje Liudmila pavaizduota - kaip laukinė medžiotoja su kardu rankose ir stringais. Kaip matote Rusijos kultūristės, dar šiek tiek panašios į moteris. Toliau bus pavaizduotos dar vyriškesnės.

Grožis būna įvairus

Grožis būna įvairus


Iris Kyle iš JAV - nuolatinė "Miss Internetional" ir "Miss Olympia" nugalėtoja. IFBB kultūrizmo lyderė, pagal 2010 metus. Jos ūgis 170 cm, svoris 75-77 kg, prieš svarbias varžybas savo svorį numeta iki 70-73 kilogramų. Praėjusiais metais jai apdovanojimą, įteikė pats Arnoldas Schwarzeneggeris.

Grožis būna įvairus

Grožis būna įvairus


Dayana Cadeau iš Kanados - "Miss Internetional" viena iš labiausiai, skandalingų kultūrisčių. Čempionatuose ji visada užima antrają vietą, nusileisdama Iris. «Mane žudo šis faktas, kad, turiu nuostabų veidą ir puikų kūno sudėjimą. Po visų pastangų, iš teisėjų girdžiu tik vieną dalyką, kad moterų kultūrizmo taisyklės pasikeitė… Bet aš turiu visus šansus nugalėti!»

Grožis būna įvairus

Grožis būna įvairus


Betty Pariso iš JAV - viena iš seniausių, pasaulio kultūrisčių. Šia sporto šaka, ji pradėjo užsiiminėti nuo 30 metų, siekiant palaikyti savo kūną geroje formoje. Dabar jai yra 54 metai, daugeliui moterų tai - pavizdys. Pasak Betty žodžių, jai patinka užsiiminėti, tokia sporto šaka, kuri ne visų moterų jėgoms. Įdomu tai, kad kultūrizmas neturėjo jokių pasekmių jos gyvenime. Vyras dar šalia jos, abu turi bendrą verslą.

Grožis būna įvairus

Grožis būna įvairus


Nadia Nardi iš Kanados - nors dar niekur, nėra laimėjusi pirmų vietų. Bet jei atiteko garbė, patekti į fotorafo Martino Schoellero «Female Bodybuilders» albumą. Kuris sudarytas iš žinomų kultūriščių.

Grožis būna įvairus

Grožis būna įvairus


Lenda Murray iš JAV - šešis kartus laimėjo «Miss Olympia» konkursą. «Kada aš pradėjau užsiiminėti kultūrizmu, vis klausinėdavau savęs: «Kodėl aš tai darau? Ką noriu iš savęs padaryti?», — pasakoja Lenda, — Aš visai nenorėjau tikrinti, kiek raumenų masės esu pajėgi užauginti ant savo kūno. Man nereikalingas beformis raumenų kalnas. Atvirkščiai, aš norėjau paversti savo kūną į tai — ką laikiau moters grožio etalonu...»

Grožis būna įvairus

Grožis būna įvairus
2
1
Savaitės LOL'as
Tragiška senelio baigtis
Mėnesio populiariausi
LOL.lt Facebook'e
Aplankom draugus
lol.lt © 2020

Informacija: [email protected]

Privatumo politika

All Media Digital
AMD logotipas
Ši svetainė talpinama