JAV Greenpeace būstinei

2012-08-15
|

 

Jungtinių Tautų Greenpeace būstinės 
Generaliniam sekretoriui 
Kofi Annanui 
Niujorkas, NY 10017 
JAV 
 
Brangūs Greenpeace. Į jus kreipiasi sterblinis oposumas su prašymu sugrąžinti mane į istorinę tėvynę arba bet kurią kitą vietą, kad tik toliau nuo penkiaaukščio kotedžo prestižiniame Maskvos rajone. Tuojau paaiškinsiu, kodėl to prašau. 
 
Gimiau aš Naujojoje Zelandijoje ir beveik buvau pasiekęs lytinę brandą, bet kartą mane pamatė mūsų kraštuose poilsiavęs naujasis rusas ir dėl visa ko nusipirko. Kai jis atvežė mane namo, jo žmona paklausė: “O čia kas per šlykštynė?”. Aš suprantu, kad atrodau egzotiškai, betgi ne iki tokio lygio! Naujasis rusas ilgai bandė prisiminti mano pavadinimą ir galiausiai pasakė, kad aš esu sterblinis paršelis! 
 
Žmona ėmė pravardžiuoti mane Petia ir paliko gyventi po 17-uoju televizoriumi trečiojoje svetainėje. Maitinti jie mane stengėsi moksliškai. Už didelius pinigus pasamdė žymų specialistą, kuris pasakė, kad aš maitinuosi tik jauno bambuko ūgliais. Šitaip aš pirmąsyk paragavau jauno bambuko ūglių… Buvo šlykštu. Teko pamiršti principus ir pradėti vogti kažkokias žoles iš gorilos, kuri susisuko lizdą kaimynystėje – ketvirtame dešimtojo miegamojo židinyje. Gorilą irgi maitina moksliškai, todėl žolės jis nevalgo, maitinasi, kuo papuola. Vienąsyk net mane užpuolė, uryti užsimanė!.. Suvalgė visai nedaug, tik labai apseilėjo. Bet prisiminti vis tiek nemalonu… 
 
Kartą į namus įsiveržė banditai su kaukėmis ir supainiojo gorilą su naujuoju rusu. Jie kankino beždžionę lygintuvu ir klausinėjo, kur paslėpti pinigai. Tai tas bjaurus padaras kankinamas net kalbėti išmoko! Ir žinote, kokie buvo pirmiejo to niekšo žodžiai? “Paklauskit pas oposumą, jis žino!” Tada banditai pagriebė mane, pradėjo kankinti, teko ir man išmokti kalbėti. Padariau jiems pastabą: “Jūs užmiršote lygintuvą įjungti”. Banditai supyko ant gorilos už tokią apgavystę ir vėl metėsi prie jo. 
 
Neseniai aptikau 10-ojo šaldytuvo šaldiklyje gyvą pingviną. Jis ten apasimetinėjo broileriu. Paklausiau, kur jis gyveno anksčiau, pingvinas paaiškino, kad trečiame šaldytuve, bet ten jau baigiasi koldūnai. Paskui dar pasakė, kad gyvas iš šitų baisių namų niekas neišeina. Ir miręs neišeina. Taip pat paprašė palaidoti jį Tėvynėje, trečiąjame šaldytuve. 
 
Baisiausia, kad vakar šeimininkai turėjo svečių. Vienas jų pasirodė esąs gurmanas pačia šlykščiausia šio žodžio prasme. Jis pasakė, kad labai mėgsta kepsnį iš oposumo. Šeimininkai kažkaip keistai į mane pažiūrėjo ir pakvietė visus ateiti kitą savaitę – bus egzotiškų patiekalų vakaras. Dabar man liko nedaug laiko ir nedidelė viltis, kad pradės nuo gorilos. Todėl, brangusis Greenpeace, nedelskite, darykite ką nors, darykite! Kol reta gyvūnų veislė netapo dar retesne… 
 
Su žvėriška pagarba, jūsų sterblinis oposumas Petia. 
 
P.S. Tikiuosi musiskiai neprisiveze visokiu sterbliniu kiauliu kad K. Annanui skustusi
2
3
Savaitės LOL'as
Kaip visiškai sugniuždyti vyrą lovoje?
Aplankom draugus
Mėnesio populiariausi
LOL.lt Facebook'e
lol.lt © 2021

Informacija: [email protected]

Privatumo politika

All Media Digital
AMD logotipas
Ši svetainė talpinama