Jei esate siaubingai išsiilgę atostogų Palangoje

2012-06-16
|
-Bet ji tokia! Och, ji tokia! 
-Kokia ji tokia? 
-Kai ja pamatai, tai net kelnese anksta darosi! 
-Is priekio ar is galo anksta darosi?
 
 
Jei esate siaubingai išsiilgę atostogų Palangoje, bet niekaip dėl užimtumo ar finansų trūkumo negalite ten nuvažiuoti. Palangą galite pasidaryti namuose! Receptas paprastas: 
 
1 žingsnis: Vonios kambaryje ant grindų priberkite smėlio. Iš viršaus gausiai pabarstykite cigarečių nuorūkų. Atsigulkite. 
 
2 žingsnis: Įsirašykite miesto traukinių stoties triukšmą, o įrašą visu garsu paleiskite vonioje. Kad būtų tikroviškiau, pasikvieskite kaimyną, kuris garsiai rėktų: “Karšti čeburėkai, šaltas alus!”. 
3 žingsnis: Užsidėkite maudymosi kelnaites. Už jų prisipilkite smėlio. Ant sienos pasikabinkite plakatą su pusnuogėmis moterimis ir vogčiomis į jį žiūrėkite. 
 
4 žingsnis: Prileiskite į vonią vandens. Gausiai jame prisisiokite, o tuomet šokinėkite, taškykitės ir krykštaukite iš džiaugsmo. 
 
5 žingnis: Orkaitėje pakaitinkite keptuvę. atsineškite ją į vonią, mindžiokite basomis ir įsivaizduokite, kad tai karštas pajūrio smėlis. 
 
6 žingsnis: Pasikvieskite į vonią kuo daugiau draugų arba (dar geriau) nepažįstamų žmonių iš gatvės. Bandykite visi sugulti ant grindų. Į vieną kvadratinį metrą - bent 2 žmonės. 
 
7 žingnis: Basanavičiaus gatvė jūsų namuose. Susinešate keturis magnetafonus, per visus visu garsu paleidžiate skirtingas “Pūko” kasetes ir geriate. Daug. Kai jau niekas nebepastovi ant kojų, einate į vonią pasitikti saulėtekio. Galima pasisioti arba privemti vonioje.
 
 
Prabunda bičas kažkokiame kambaryje po galingos pjankės. Galvą skelia, absoliučiai nieko neatsimena. Vieta visiškai nepažįstama, aplinkui kažkokios mergiotes knarkia, viena jo kaklą apsikabinusi, pučia jam į ausį. Staiga vaikinas pajunta tarp dantų lyg ir siūlą kažkokį, o gal virvutę... Capt ją už galo, traukia iš burnos ir meldžiasi: 
- Viešpatie, padaryk, kad tai būtų "Lipton"... Viešpatie, padaryk, kad tai būtų "Lipton".. 
 
 
Jei žemė suktusi 30 kartų greičiau, tai algą gautume kiekvieną dieną, bet moterys nukraujuotų negyvai..
 
 
Vyras, pykdamasis su žmona: 
- O tavo papai - maži!!! 
Žmona: 
- O tavo... o tavo... 
Ir pradeda karštligiškai galvoti kaip atsikirsti: Organas - didelis, atlyginimas - taip pat, erudicijos galima pavydėti, draugai - protingiausi žmonės, veidas ir figūra - nepriekaištingi... Neradusi jokio kabliuko atsikirtimui, nusiminusi, sako: 
- O tavo žmonos papai - maži!! 
 
 
Kalbasi du nauji rusai apie savo vaikus: 
- Maniškis tai užsiima nekilnojamu turtu. Piniguose vartosi. Neseniai draugui gimtadienio proga namą Paryžiuje padovanojo. 
- O mano tai prekiauja automobiliais. Jam puikiai sekasi. Neseniai draugui gimtadienio proga naują ferari padovanojo. 
Čia prieina trečias naujas rusas: 
- Apie ką kalbat? 
- Va, šnekam apie savo vaikus. Kaip jiems gerai sekasi. 
Trečiasis: 
- O man tai su vaiku nepasiseke. Jis, rupūžė, - žydras. Bet kažkaip sukasi. Turi namą Paryžiuje, su nauju ferari važinėja...
 
 
Šiandien mano penis buvo patekęs į Gineso rekordų knygą. Bibliotekininkei tai nepatiko, todėl mane išspyrė lauk...
1
10
Savaitės LOL'as
Kabinimo meistro atsitraukimas
Aplankom draugus
Mėnesio populiariausi
LOL.lt Facebook'e
lol.lt © 2024

Informacija: [email protected]

Privatumo politika

All Media Digital
AMD logotipas
Ši svetainė talpinama