Kaip GameStation sielas pirko

2011-08-29
|

 

Didžiosios Britanijos kompanija «GameStation» savo svetainėje registracijos vartotojo susitarimą papildė  punktu "nemirtingos sielos perdavimas“. Jame sakoma, kad klientas suteikia bendrovei teisę pareikalauti jo sielą per 5 darbo dienas nuo sutarties sudarymo dienos.

Be to, susitarime numatyta, kad klientas gaus pranešimą iš svetainės, kuris bus parašytas "šešių pėdų aukščio liepsnojančiomis raidėmis ", o kompanija nėra atsakinga už galimas tokių pranešimų katastrofiškas pasekmes. Toliau teigiama: "Jei jūs a) netikite, kad turite nemirtingą sielą, b) jau pardavėte ją kam nors kitam, arba c) nenorite suteikti mums tokį leidimą, spauskite žemiau esančią nuorodą, kad praleisti šį žingsnį."

7500 žmonių, arba 88% visų vartotojų skaičiaus, sutiko su šiuo punktu ir pardavė savo sielas žaidimų pardavėjui. Nors sielų pirkimas buvo kompanijos sugalvotas pokštas balandžio pirmosios proga, jis įrodė, kad niekas internete neskaito susitarimų su kuriais sutinka, todėl kompanijos gali laisvai įrašyti bet kokias sąlygas į tokius dokumentus.

6
17
Savaitės LOL'as
Netyčia neištikima
Mėnesio populiariausi
LOL.lt Facebook'e
Aplankom draugus
lol.lt © 2020

Informacija: [email protected]

Privatumo politika

All Media Digital
AMD logotipas
Ši svetainė talpinama