Kaip rinktis moterį? (Automobilistų patarimai)

2013-06-28
|
Patalpino: 
ne2rnas |

1. Renkantis merginą reik nuvaryti ją į garažą, ant duobės.

2. Pirmiausiai patartina iš akies primesti gamybos metus. Reikia būti itin atsargiam, kadangi moterys pačios atlieka priešpardaviminį pasiruošimą - išorė dažnai neatitinka realios situacijos. Ypač reikia saugotis kapitalinio remonto: plastikos chirurgai (moterų kėbulo specai) daro stebuklus. Dirbtinis amžiaus didinimas kosmetikos pagalba (merginų situacija kiek kitokia) - dar vienas pavojus, kadangi už itin naujų egzempliorių eksploataciją galima netgi sėsti.

3. Interjerą tau parodys ne iškart. Todėl kol kas gali tiesiog žvalgytis, pavyzdžiui, į pakabą. Beje, atidžiau. Balansavimas čia nepadės. Ir jeigu vien "ratų išvirtimas" - nėt kėbulo specai nepagelbės.

4. Dėl kėbulo: įbrėžimai neturėtų atbaidyti. Vienas iš nedaugelio moterų privalumų, lyginant su automobiliu - gebėjimas regeneruoti paviršių. Jeigu yra įlenkimų - blogai.

5. Tiesioginio išmetimo sistema pas moterį - tai visai ne pliusas.

6. Aptakus korpusas - taip pat.

7. Galinis ir priekinis bamperiai turi atitikti vienas kitą dydžiu.

8. Tikrinti pakabą remiantis rankomis ir spaudžiant kėbulą nereikėtų. Bent jau ne pirmos apžiūros metu.

9. Iškart domėtis dėl buvusių savininkų skaičiaus nerekomenduojama. Lįsti po kapotu - taip pat.

10. Pagrindinė klaida - nebandykite iškart čipuoti kompo: moters ypatumas yra tame, kad ji gali pati staiga jungti atbulinę (ką ji tikrai padarys), nors, lygiai taip pat gali ir visas kitas jungti. Merginos su automatu sutinkamos retai, bet yra ypač patogios eksploatuojant - su jomis nereik skaityt jokių instrukcijų.

11. Savo veiksmų nuoseklumą ir tikslumą galima tikrinti pagal rodmenis. Davikliai: burna (ištempta parodo, kad visos sistemos veikia gerai - esat teisingam kely), akys (jeigu leidžia tarpinės - taip pat blogai, kaip ir automobilyje) ir t.t.

12. Pirmiausia reikia sutvarkyti kuro tiekimo sistemą. Kuru gali būti: vakarienės įvairiose įstaigose (kavos aparatai degalinėse - ne pats geriausias variantas), bilietai į kiną (tai tokia vieta, kur rodė "Greiti ir įsiutę" dideliam ekrane), teatrą (didelis pilkas pastatas netoli degalinės, pakeliui į darbą kuris), nedidelės dovanos (pavyzdžiui, stangrinamasis kremas - tai moteriškasis antikorozinis tepalas). Dėl kur galit teirautis pačios moters. Jos kalba.

13. Po to, kai būsi tikras, kad mišinio kokybė gan gera, ką parodys davikliai ir tyli eiga (neburgz, nekosės, nedūsaus) - keliaujam į degimo reguliavimą. Čia teks paprakaituot. Lįsti po kapotu ir gulėt po dugnu. Merginos užsiveda skirtingai. Įšyla taip pat. Todėl čia tik bandymo būdu. Beje, "padsosas" yra visuose geruose, kokybiškuose modeliuose. Geriausi modeliai netgi moka juo naudotis. Tavęs neturi stebinti, kad "padsosas" veikia visai kitaip nei automobilyje. Nepanikuok. Atsipalaiduok ir mėgaukis.

14. Užvedei? Sušildei? Test drive'as. Pabrėžiu, kad ilgai sąjungai neužtenka vien to, kad ji ji tave tenkintų. Reikia, kad ir tu jai tiktum. Tad dėk kuo daugiau pastangų.

15. Galingumas moteryse nėra svarbiausias. Pravažumas taip pat neturėtų labai rūpėti. Geriau atkreipk dėmesį į dinamiką, valdymą, manevringumą.

16. Ir svarbiausia - stabdžiai. Dauguma merginų jų neturi. Tau teks montuoti ir ilgai derinti rankinį. Vienintelis atvejis, kada galima išjungt rankinį - tai test drive'o metu. Kitaip nuriedės į kitą garažą.

17. ABS - tai prabanga. Dauguma beviltiškai buksuoja.

18. Jeigu tave viskas tenkina, gali pereiti prie tiuningo. Čia jau nepatarinėsiu. Pirk ir diek įrenginius savo ir jos nuožiūra.

19. Nepamiršk šiltos ir saugomos stovėjimo aikštelės, kokybiškų išlaidų, geros signalkės, kad nenuvarytų ir susitaikyk, kad nuo dabar turėsi dar mažiau laiko ir pinigų!

1
32
Savaitės LOL'as
Tėvo pamoka
Aplankom draugus
Mėnesio populiariausi
LOL.lt Facebook'e
lol.lt © 2023

Informacija: [email protected]

Privatumo politika

All Media Digital
AMD logotipas
Ši svetainė talpinama