Keliautojas laiku „pagautas“ senoje nuotraukoje?

2011-03-28
|

Kanados muziejuje Bralorne Pioneer Museum vykusioje parodoje buvo pademonstruota 1941 metasi padaryta, iš pirmo žvilgsnio eilinė nuotrauka, kurioje žmonės džiaugiasi naujo tilto atidarymu. Tačiau atidžiau įsižiūrėjus ši nuotrauka tampa ne tokia ir eilinė – pačiame minios viduryje stovi vyras, kuris akivaizdžiai išsiskiria lyginant su visa likusia minia.

Keliautojas laiku

Madingai apsikirpęs vyras atrodo lyg būtų atvykęs iš ateities. Visų pirma keista, jog vyras vilki marškinėlius su piešiniu, tačiau 1940-ųjų metų pradžioje technologijų, kurios leistų perkelti piešinį ant medvilninio audinio tiesiog nebuvo.

Antra, akiniai nuo saulės ir megztinis taip pat neatitinka 1940-ųjų dvasios, panašiai atrodantys daiktai atsirado tik po 70 metų.

Nešiojama kamera, laikoma vyro rankose, taip yra „aplenkusi laiką“ - ji primena Kodak modelį, kuris atsirado tik 20 amžiaus pradžioje.

Keliautojas laiku

Kruopšti nuotraukos analizė parodė, jog nuotrauka yra originali ir ji nebuvo redaguota jokiomis grafikos programomis (tokiomis kaipo Photoshop).

Nors atrodo yra nemažai įrodymų leidžiančių teigti, jog šis vyrukas ali būti keliautojas laiku, tačiau daug kas ieško loginių paaiškinimų, kaip kad tuo metu įmonė „Kodak“ jau pardavinėjo nešiojamas kameras, megztinį numezgė močiutė, o tokio tipo akinius, saugančius nuo saulės ir vėjo, nešiojo alpinistai.

3
118
Savaitės LOL'as
Kabinimo meistro atsitraukimas
Aplankom draugus
Mėnesio populiariausi
LOL.lt Facebook'e
lol.lt © 2023

Informacija: [email protected]

Privatumo politika

All Media Digital
AMD logotipas
Ši svetainė talpinama