Keliolikto pasimatymo metu...

2012-05-15
|
Keliolikto pasimatymo metu mergina sako vaikinui:
- Kuo toliau, tuo gražesnis tu man atrodai.
- Ačiū, ačiū!
- O kuo arčiau, tuo baisesnis...
 
‎- Brangioji, mes subankrutavome. Išmok virti, atleidžiu virėją! - Išmok mylėtis, tada atleisime ir vairuotoją.
 
Televizijos laida "Melo detektorius" Stasiukas prisipažino,kad buvo neištikimas žmonai,ir laimėjo milijoną. Žmona supyko, bet Stasiuko nepaliko....
 
Vaikinas ir mergina draugavo tris metus, bet mergina buvo užsispyrusi ir vis vaikinui sakydavo, kad iki vestuvių - jokio sekso. Ir štai vestuvės jau suplanuotos, liko tik savaitė iki šventinės dienos ir čia būsimasis vėlų vakarą palydi savo būsimąją namo ir pradeda kalbinti: - Brangioji, mes kitą savaitę tuokiamės, gal dedam į šalį tuos principus, senamadiškus įsitikinimus ir užs...iimam seksu čia ir dabar, laiptinėje. - Ne, brangusis. Aš turiu tris priežastis kodėl mes to neturėtumėm daryti: 1) mes šio momento laukėm 3 metus, tad palaukim dar savaitėlę; 2) būtinai kas nors tuo metu įeis į laiptinę ir viską sugadins; 3) nuo sekso laiptinėje man po to porą dienų nugarą skauda.
 
Susirgo 104-metų žydas. Ateina jo 108-metis draugas ir klausia:
- Kas tau, Abramai, kaip jautėsi?
- Prastai, Izia, labai blogai. Tikriausiai teks stoti prieš Dievą!
- Klausyk, jei Jis tave paklaus: "Kaip ten Izia? Kaip sekasi jam? "- tu manęs nematei, negirdėjai ir nieko apie mane nežinai.
 
Žmona stovėdama ant palangės rėkia vyrui: – Viskas, aš šoku! Man nusibodo tavo neištikimybės! Nusibodo tvarkyti, gaminti! Ir baik mane stumdyti!
 
Mama klausia tevo:
- Gali paguldyt vaika?
- Jo vienu smugiu.
 
Buto šeimininkas klausia svečio:
-Nori išgirsti kalbantį laikrodį?
-Noriu
Šeimininkas paima plytą ir daužo į sieną.
Balsas už sienos:
-Dieve mano!Trečia valanda nakties!
 
Atvažiuoja čiukčis į Europą, prieina prie vienos merginos ir prašo: Tekėk už manęs.Mergina pagalvojo ir atsakė: Gerai, tekėsiu, tik padovanok man batus iš krokodilo odos.Čiukčis nuvažiuoja į Afriką ir, atsisėdęs prie Nilo, pradeda gaudyti krokodilus. Praeina metai, du. Merginai pasidaro įdomu, kur prapuolė čiukčis. Nuvažiuoja ji prie Nilo, žiuri čiukčis sėdi ant kranto, o už jo nugaros didžiulė krūva krokodilų. Čiukčis ištraukia dar vieną, apžiūri ir sako: Ir vėl be batų.
4
4
Savaitės LOL'as
Žmonės, kuriems nelabai pavyko pafošopinti savo nuotraukas [GALERIJA]
Mėnesio populiariausi
LOL.lt Facebook'e
Aplankom draugus
lol.lt © 2021

Informacija: [email protected]

Privatumo politika

All Media Digital
AMD logotipas
Ši svetainė talpinama