Religijos išsižadėjęs skustagalvis

2011-11-10
|
Susituokę 2006 metais Nacionalistų sąjungos narė Julie ir skinų grupuotės „Winlenders“ įkūrėjas Brianas, nusprendė visiems laikams užmiršti savo neo-nacionalistinę praeitį. 
 
 
 
 
Bet atsikratyti praeities nebuvo taip paprasta: visas vyro kūnas, įskaitant veidą ir net plaštakas, buvo padengtas nacistinės tematikos tatuiruotėmis – svastikomis, žodžiais „hate“, kruvinais ašmenimis ir panašiai. Vyras negalėjo susirasti darbą, nes darbdaviai žiūrėdavo į jį kaip į išsigimėlį.
 
 
 
 
Pora ilgai ieškojo būdų panaikinti šias tatuiruotes, bet tokios procedūros – retas reiškinys, be to, pora neturėjo tam lėšų. Brianas jau buvo pasirengęs aplieti sau veidą rūgštimi, bet Julie ryžosi kreiptis į tuos, ką dar visai neseniai laikė pikčiausiais savo priešais – Filadelfijos antifašistinę organizaciją. 
 
 
 
 
Ši organizacija padėjo Brianui surasti donorą, sutikusį apmokėti jam operaciją, mainais į tai, kad Brianas atsisakys nacistinių įsitikinimų, susiras darbą, arba įstos į aukštąją mokyklą. Žinoma, vyras iškart sutiko, juk pats jis norėjo to paties.
 
 
 
2
51
Savaitės LOL'as
Tėvo pamoka
Aplankom draugus
Mėnesio populiariausi
LOL.lt Facebook'e
lol.lt © 2023

Informacija: [email protected]

Privatumo politika

All Media Digital
AMD logotipas
Ši svetainė talpinama