Seniausias foto modelis pasaulyje

2011-07-21
|
Išgirdę žodį „Foto Modelis“ mes iš karto įsivaizduojame dvidešimties metų merginą (o kartais ir mažiau) padažytą ir gražią ant viršelio. Atrodo, jog senas „Foto Modelis“ tik gadina viršelį, tačiau yra visiškai atvirkščiai, atrodo, jog ant viršelio gali būti ir senyvo amžiaus moteris ir tai jokio šlykštumo nekelia. Leiskite mums Jums parodyti seniausią „Foto Modelį“ planetoje.

Seniausias foto modelis pasaulyje


Štai ir padažyta, žavinga senyvo amžiaus moteris pavadinta Dafnės Selfe, jai yra 82 metai ir yra oficialiai pripažinta seniausiu Foto Modeliu pasaulyje.

Seniausias foto modelis pasaulyje


Dafnė niekada nebuvo pasidariusiu plastinių operacijų, jog pagražintų save. Ji yra natūrali ir net neketina keisti savo išvaizdos. Nepaisant savo amžiaus ši moteriškė uždirba per dieną iki 1000 eurų užsiimdama vien tik Foto Modelio karjera. Taip pat ši moteriškė yra fotografavusi tokiuose garsiuose kompanijose kaip, kad: Dolce & Gabbana, Olay, Nivea, Tata-Naka, Michiko Koshino, Gap, Red or Dead ir panašiai.

Seniausias foto modelis pasaulyje


Šis britų foto modelis pradėjo savo karjerą dar 1950 metais, kai jai buvo šiek tiek daugiau nei 20 metų. Ji net paaukojo savo darbą dėl Foto Modelio karjeros , susilaukė trejų vaikų.

Seniausias foto modelis pasaulyje


Dafnė Selfė – top modelis pasaulio agentūroje numeris 1. Ją fotografavo tokie žymus fotografai kaip Mario Testino ir Daivid Bailey. Ji pozavo „Vogue“ ir „Marie Claire“ žurnalams, tačiau atsisako dalyvauti madų šou.

Seniausias foto modelis pasaulyje


Savo karjeros pradžioje šis foto modelis svėrė 60 kilogramų, o jos ūgis buvo 1.70 m. Per metus ji tapo dar plonesnė ir įžymesnė, to pavydėjo net Anglijos Karalienė. Modelis taip paprastai neduoda interviu žurnalistams ir neatskleidžia savo ilgaamžiškumo grožio formulės. Ji niekad nepadaugindavo alkoholio, vengdavo jo, pakeisdavo nuolat jį vandeniu, laikydavosi modelių dietos: valgydavo tik vaisius, daržoves ir žuvį. Šis foto modelis dar iki šiol gali pasigirti savo puošniais plaukais.

Dafnė Selfė myli savo profesiją ir net nesiruošia jos mesti, ji galvoja, kad daro viską gerai ir tuo pasitiki.


Seniausias foto modelis pasaulyje
5
8
Savaitės LOL'as
Kabinimo meistro atsitraukimas
Aplankom draugus
Mėnesio populiariausi
LOL.lt Facebook'e
lol.lt © 2024

Informacija: [email protected]

Privatumo politika

All Media Digital
AMD logotipas
Ši svetainė talpinama