Super ekstremalių filmų top 10

2011-06-03
|

#10 „Aukšta įtampa“ (High Tension)
Prancūziškas horror‘as. Dvi draugės, Mari ir Aleksa, atvažiuoja pas vienos iš jų tėvus į sodybą. Nepraėjus nei 10 minučių iš kažkur atsiradęs paslaptingas žudikas maniakas ima visus skersti.


#9 „Prisukamas apelsinas“ (A Clockwork Orange)
Futuristinė istorija apie žiaurių pramogų prasimaniusią paauglių gaują. Žiauriausias ir charizmatiškiausias, Aleksas, patenka į kalėjimą, kur jam pasiūloma sudalyvauti eksperimentiniame gydyme. Tai turėtų jį pagydyti nuo „blogio sėklos“, tačiau su eksperimentais taip jau yra – jie niekuomet nesibaigia taip, kaip buvo planuota.

#8 „Karališkas mūšis“ (Battle Royale)
Japonų siaubo šedevre vystoma kraupoka ateities vizija: šalies ekonomika žlugusi, milijonai bedarbių, švietimo sistemos nelikę, o vyriausybė įgyvendina realybės šou, kur 800000 aukštųjų mokyklų studentų yra priversti kovoti iki mirties.


#7 „Nakvynės namai“ (Hostel)
Trys nieko nieko neįtariantys amerikiečių studentai patenka į tikrų sadistų rankas. Tikėjęsi pasismaginti su Rytų Europos gražuolėmis, Pakstonas ir Džošas patys tampa aukomis.


#6 „Spjaunu ant tavo kapo“ (Spit on Your Grave)
Rašytoja Dženifer išsinuomoja atokų namelį, kad galėtų ramiai pabaigti rašyti romaną. Tačiau ramybė trunka neilgai. Vietiniai ne tik išprievartauja naująją kaimynę, bet ir mėgina ją nužudyti. Atsitiktinai likusi gyva mergina nusprendžia atkeršyti.#5 „Laukinis būrys“ (The Wild Bunch)
1969-ųjų filmas apie rasistinę Ameriką 1913 metais. Filmas sutiktas prieštaringai dėl atviro smurto vaizdavimo.


#4 „Nužudyti Bilą“ (Kill Bill)
Penki samdomi žudikai be gailesčio susidoroja su savo buvusia kolege ir į jos vestuvių iškilmes susirinkusiais svečiais. Tačiau buvęs Nuotakos meilužis ir darbdavys Bilas akivaizdžiai neįvertino jos galimybių.


#3 „Kanibalų pragaras“ (Cannibal Holocaust)
Trys vaikinukai ir mergina keliauja po Pietų Amerikos džiungles, ieškodami tikrų žmogėdrų. Ir randa. Dingusios be žinios kompanijos paieškoms atsiųsta antropologo vadovaujama gelbėjimo grupė randa įrodymus. Gentis atiduoda jiems vienintelius likučius iš dingusių žmonių - filmo juostas, kuriose įrašyta kraują stingdanti istorija...


#2 „300“ (300)
Spartos karaliaus Leonido ir jo trijų šimtų karališkosios sargybos karių istorija. 300 spartiečių, Termopilų perėjoje sugebėjusių sulaikyti Kserkso vadovaujamą milžinišką persų kariauną...#1 „Kristaus kančia“ (The Passion of the Christ)
Itin atviras Melo Gibsono režisuotas religinis epas, pasakojantis apie Kristaus nukryžiavimą.

4
18
Savaitės LOL'as
Kabinimo meistro atsitraukimas
Aplankom draugus
Mėnesio populiariausi
LOL.lt Facebook'e
lol.lt © 2024

Informacija: [email protected]

Privatumo politika

All Media Digital
AMD logotipas
Ši svetainė talpinama