Testas: Koks tavo mylimiausias filmas

2011-05-13
|

Viponly atsiuntė mums šį testą ir siūlo tau išsiaiškinti koks filmas tau patinka labiausiai. 

 
Išbandykite šį testą!
Žvelkite kiek žemiau, atlikite ten surašytus matematinius veiksmus ir sužinokite atsakymą. Nežinau kaip, bet tai tikrai veikia! Šis testas tiksliai įvardina, kuris, iš aštuoniolikos filmų sąrašo, yra Jūsų mėgstamiausias ar kurį Jūs dar kartą mielai pasižiūrėtumėte. 
 
Pradedame testą:
Išsirinkite sveiką skaičių nuo 1-9 ir padauginkite iš trijų. Prie gauto rezultato pridėkite 3, o  gautą rezultatą, dar kartą padauginkite iš 3. Dabar sudėkite abu skaičiaus dėmenis (pvz.: jeigu rezultatas 61, tai bus 6+1=7). Gautas skaičius ir yra Jūsų mėgstamiausio filmo numeris. Žemiau esančiame sąraše susiraskite Jūsų numerį. Man pataikė tiksliai - "Įsikūnijimas"! O jums? 
 
Filmų sąrašas:
1. Žvaigždžių karai 2. Terminatorius 3. Forestas Gampas 4. Čempionų pusryčiai 6. Įsikūnijimas 7. Ir velnias dėvi Pradą 8. Skambutis 9. Pimpalozauras sugrįžta: Analiniai Išdykusio Džono nuotykiai. 10. Titanikas 11. Šrekas 12. Greiti ir įsiutę 13. Infiltruoti 14. Krikštatėvis. 15. Interviu su vampyru 16. Bukas ir dar bukesnis 17. Vienas namuose 18. Ledymentis. 
 
58
132
Savaitės LOL'as
Kabinimo meistro atsitraukimas
Aplankom draugus
Mėnesio populiariausi
LOL.lt Facebook'e
Panašūs lol`ai
Daugiau panašių lol`ų
lol.lt © 2024

Informacija: [email protected]

Privatumo politika

All Media Digital
AMD logotipas
Ši svetainė talpinama