Užskaitomi tiltai

2011-10-08
|

Tiltai yra vienas iš sudėtingiausių architektūrinių statinių. Todėl kiekvieno tilto statyba yra iššūkis architektams, dizaineriams ir inžinieriams, kuriems reikia maksimaliai išnaudoti savo žinias ir gabumus, kad sukurtų tikrai tvirtas ir elegantiškas konstrukcijas.

Vėjo ir saulės tiltas Solar Wind

v

Italijos regione Kalabrijoje vyksta senojo tilto pertvarkymų projektų konkursas. Architektai Francesco Colarossi, Giovanna Saracino ir Luisa Saracino pristatė savo projektą Solar Wind, su viltim paversti tiltą vėlo ir saulės elektrinę, nuo kurios maitinsis keli kaimyniniai miestai

Tiltas drakonas.

Vokietijos architektų kompanija GERB Engineers pastatė labai neįprastą tiltą Vokietijoje. Atrodo šis statinys kaip milžiniškas drakonas.

Tiltas gyvūnams

Denverio valdžia rūpinasi ne tik automobiliais ir praeiviais, bet ir gyvūnais, kuriems sunkiai gyvenasi miške, per kurį nutiesta automagistralė. Būtent jiems bus pastatytas tiltas, sujungiantis dvi miško dalis.

Tiltas „kairiarankiams“ ir „dešiniarankiams“

Nepatisant to, kad Kinija ir Honkongas dabar yra viena šalis, Kinijoje eismas vyksta dešine kelio puse, o Honkonge – kaire. Dėl to kyla problemos, kertant administracinę liniją. Tam, kad išvengti problemų, kuriamas tiltas mandros konstrukcijos, važiuojant kuriuo, automobilis automatiškai keičia padėtį.

1
76
Savaitės LOL'as
Kabinimo meistro atsitraukimas
Aplankom draugus
Mėnesio populiariausi
LOL.lt Facebook'e
lol.lt © 2024

Informacija: [email protected]

Privatumo politika

All Media Digital
AMD logotipas
Ši svetainė talpinama