Vynas "Storas išsigimėlis", "Šūdinas vynas" ir "Kalė"

2011-08-09
|

"Storas išsigimėlis" (Fat Bastard)

Šis vynas muša visus populiarumo reitingus: tik JAV kasmet parduodama 400 000 šio vyno dėžių. Gamina jį jungtinė Anglijos-Prancūzijos kompanija. Neaišku, kodėl buvo nuspręsta vynui suteikti tokį pavadinimą, bet faktai kalba patys už save: žurnalas BusinessWeek jau paskelbė vyną “Fat Bastard” tikru marketingo fenomenu.

"Kalė" (Bitch)

Vynas iš Australijos, sakoma, kad turi nepakartojamai malonų skonį. Kitoje butelio etiketėje vyno pavadinimas kartojasi 77 kartus.

"Šūdinas vynas" (Le Vin de Merde)

Vieną restorano savininką Anjano miestelyje taip užkniso blogi atsiliepimai spaudoje apie vyną iš Langerdoko-Rusijono, kad jis nusprendė daryti savo vyną, ir pavadino jį šūdinu. Įdomu, kad butelis yra juodos spalvos ir dekoruotas musėmis.

"Ups!" (Oops!)

Pavadinimas atsirado dėl vyndarių išsiblaškymo. Jie padarė tiek klaidų vyno markiruotėje, kad galiausiai nusprendė pavadinti jį "Oops!"


"Arogantiška varlė" (Arrogant Frog)

Tikriausiai marketologai norėjo pašiepti įžūlius bohemos atstovus, pavaizduodami juos kaip varles su spalvotom beretėm. Gamintojai įspėja, kad per daug patoso gyvenime paverčia jus įžūliais varliagyviais.

3
36
Savaitės LOL'as
Purvini juokeliai suaugusiems [N-18] [GALERIJA]
Mėnesio populiariausi
LOL.lt Facebook'e
Aplankom draugus
lol.lt © 2019

Informacija: info@lol.lt

Privatumo politika

Reklama

El. p.: reklama@tipro.lt

tiPRO grupės dalis
tiPRO logotipas
Ši svetainė talpinama