Restorane Kinijoje padavėjais dirba robotai

2011-03-28
|

Robotas padavėjas

Šiaurės Kinijoje esančiame Czinanio mieste atidarytas pirmasis restoranas, kurio padavėjai yra... robotai. Tai dar vienas žingsnis link sparčiai augančios žmonių priklausomybės nuo technologijų ir dar vienas papildomas argumentas technologijų entuziastams teigiantiems, jog ateityje visa žmogaus buitis bus automatizuota.

Kalbinti restorano klientai džiaugėsi robotais-padavėjais. „Jų požiūris į aptarnavimą man patinka daugiau nei žmonių, Žmonės būna susierzinę, šiurkštūs, greitai pavargsta, o robotai tiesiog puikiai atlieka savo darbą kiaurą naktį“ – džiaugėsi vienas lankytojas. Dar vienas šių padavėjų privalumas – jiems nereikia palikti arbatpinigių.

Robotai-padavėjai yra užprogramuoti nuolat šypsotis ir ypač mandagiai bendrauti su klientais. Šiuo metu restorane darbuojasi daugiau nei 10 androidų, sukurtų imituojant „Žvaigždžių karų“ pagrindinius herojus. Į robotus instaliuoti sensoriai, kurie reaguoja į judėjimą ir leidžia jiems nešioti padėklus nesusiduriant su daiktais ir lankytojais. Artimiausiu metu planuojama šį skaičių padidinti iki 30-ties. Vieno roboto kaina siekia 6 tūkst. JAV dolerių.

1
8
Savaitės LOL'as
Tikro vyriškumo įrodymas
Aplankom draugus
Mėnesio populiariausi
LOL.lt Facebook'e
lol.lt © 2022

Informacija: [email protected]

Privatumo politika

All Media Digital
AMD logotipas
Ši svetainė talpinama